Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Noc Muzeów 2012: Nie siedź w domu, nie idź spać. Idź do muzeum albo galerii

Utworzony przez Gość, 19 maja 2012 r. o 12:27
Jaka Noc Muzeów ? Wszystko się kończy wieczorem, max. o godz. 24.00 (Zamek Lubelski).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile jest warte uratowanie życia człowieka? ... tyle ile pęczek rzodkiewek? tyle ile kg wołowiny? tyle ile rower? tyle ile stary samochód? tyle ile mała plantacja? 30 PLN tj. tyle ile wycenia NFZ?(porada specjalistyczna 3,5 pkt. a 9 PLN..?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muzeum Regionalne w Łęcznej (ul. Bożnicza) Godz. 18 żal i gorycz .... szok i smutek. Jadę 25 km z Lublina, na miejscu okazuje się, że łańcuchy. Zamkniete na cztery spusty !!! Ktoś z "gazety" wyssał sobie te informacje z palca ? Przyśniły mu się ? Chyba, że kultura w tym kraju jest juz zlikwidowana, a wykaz miejsc spóścizny narodowej jest publikowany dla zasady - wkażmy co kolwiek - i tak tam nikt nie pojedzie ........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również jestem bardzo zawiedziona "Nocą Muzeów" w Łęcznej.. powodem jest to, że muzeum było zamknięte. O godzinie 19 "pocałowaliśmy klamkę".. pomimo, tego że zgodnie z harmonogramem powinno być czynne od godz. 18-22..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że nie tylko ja chciałam odwiedzić muzeum w Łęczniej... niestety nie udało się (Kłódka przeszkodziła). Szkoda, że nawet taka akcja jak "Noc muzeów" w Łęcznej nie ma szansy przebicia... chociaż widzę, że chętni byli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...