Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Paul Di

Utworzony przez Antyfon, 8 września 2010 r. o 13:31
zastanawiam się jaką intencję mieli organizatorzy tego przeglądu zapraszając byłego ( sprzed 30 lat ) wokalistę ironów - faceta który nic sensownego sam nie zrobił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
organizatorzy to chyba pisuary sa i licza ze ciemny lud wszystko kupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
organizatorzy to chyba pisuary sa i licza ze ciemny lud wszystko kupi
AUTORKA ARTYKULU CHYBA TEZ BO TAK OBFICIE PRZYTACZA ICH WYPOWIEDZI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona na masę bierze wypowiedzi organizatorów, bo sama nie kuma. To jakieś ufo z Marsa albo delegatka koła gospodyń wiejskich z Pacanowa. Pisze Perl Jam i Dream Theather.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koncert odbędzie się w trzydziestą rocznicę wydania pierwszej długogrającej płyty nagranej z Iron Maiden.
wy na powaznie z tą rocznicą , czy sobie jaja robicie ? bo może ktoś się źle ubierze i potem nie zostanie wpuszczony ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wszystko jest podsycone progresywnym sosem" - że niby co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czad! Jest korekta nazw kapel! To może jeszcze pismak wyjaśni to: "Pierwsze koncerty w ramach II Lubelskiej Sceny Rockowej rozpoczną się o godz. 15". Próbuję rozkminić - dwa, trzy koncerty naraz? na jakich scenach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JACKU jeszcze ci sie nie znudzilo? pora przełknąć gorzka pigulke porazki i znaleźć nowe hobby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktosiu, jeśli nie masz nic do napisania na temat komentowanego textu, to może załóż blog i zajmij się np. krzyżem przez Pałacem Prezydenckim czy czymś w tym stylu. Mnie np. interesuje, dlaczego robi się konkurs pod hasłem Lubelska Scena Rockowa, a potem okazuje się, że to właściwie metalowa impreza. Autor kontaktuje się z dwoma organizatorami i żadnego o to nie pyta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę być marudny, ale czemu Wy ludzie pieprzycie bzdury tak za każdym razem ? Nic Wam nie pasuje: Danzel - obciach, Di'Anno - stary pryk, Mikołajki Folkowe - wiocha, Europe - przeżytek. Co nie przyjedzie - źle. Oczywiście zdaję sobie sprawę że nie wszyscy tak mają, ale to jakieś nieporozumienie. W końcu w Lublinie coś się dzieje, przyjeżdżają ludzie znani którzy tworzą lub tworzyli historię muzyki, a Wam zawsze coś nie pasuje. Di'Anno - pierwszy wokalista Iron Maiden, bez niego Maideni nie ruszyli by nawet z miejsca, bo mieli beznadziejnych wokalistów wcześniej. To z nim IM wyruszył w pierwszą dużą trase, to z nim nagrał pierwszą EP dzięki której zgarnęli kontrakt, to z nim pierwszy raz zagrali na Reading i w Japonii. Ale ja wiem, to dla Was mało, to przecież stary dziad który nic nie osiągnął i odgrzewa kotlety. Zajebiście, oby tak dalej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...