Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po premierze filmu "Polityka" Patryka Vegi. Pierwsze opinie widzów w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 września 2019 r. o 21:27 Powrót do artykułu
Widzę, że wszystko w najlepszym porządku!!! Nawet glupi film dzieli... Ludzie przeciez świat nie stoi na PIS-ie czy PO. Gdzie są podziały tam jest co dzielić!! Dzieli się masy żeby garstka miała co dzielić między sobą.. Oni wzajemnie się karmią i nie dadzą zginąć. Grube ryby są kąsane a pionkom lecą głowy. Obejrzyjcie dzienniki od 89, te same twarze..., więc pytanie co ma się zmienić..? Państwo nie ma własnych pieniędzy, jeśli coś daje to znaczy, że wcześniej to zabrało. A jak wszędzie, im większa pula tym większy procent to przygarnięcia. I mamy odpowiedź dlaczego, np. państwowe przetargi są o wiele droższe od prywatnych.. Osiągnęli co chcieli, ludzie kłócą się, która partia lepsza a nie widzą, że program jednej to przeciwieństwo drugiej. Gdyby chodziło o dobro ogółu wygrałaby prawdziwa polityka czyli znalezienie najlepszego rozwiązania dla społeczeństwa, które REPREZENTUJĄ a nie czysta chęć władzy i czerpania garściami z koryta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
film "Polityka" już dostępny w internecie na stronie ***filmpolityka.eeu.pl bardzo dobra jakość odtwarzania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film dla ultra kodowców... straszy chłam....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nastawiłem się na coś mocniejszego, biorąc pod uwagę wczesniejsze filmy Vegi. Co do ról jestem bardzo zadowolony. Iwona Bielska, fantastycznie ( niedosyt, mogło być więcej ujęć z nią). Jak już ktoś napisał, u mnie w kinie w Radomsku, również po raz pierwszy oklaski. Chyba tylko ze względu na obsadę. Wszystko co przedstawione w filmie, pewnie każdy w mediach oglądał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że wszystko w najlepszym porządku!!! Nawet glupi film dzieli... Jeszcze jedno bo nie mogę się powstrzymać.. Filmu nie widziałem ale tym, którzy są tak rozczarowani seansem a poszli zwabieni zwiastunem uświadamiam, że dali się tak samo zmanipulować jak obietnicami wyborczymi.. Różnica polega na tym, że film trwa 1,5 h i zkompresowaną frustrację wylewa się odrazu a przez długą kadencję rządu ciśnienie spada i jest się gotowym na kolejne pranie mózgu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowa reakcja Pizdiora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka satyra - komedia polityczna - ale dość słabo zrobiona, co ciekawe w platformie było tak prawie naprawdę, bronek, bolesław, grzesiek, joasia, itd. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbędny wydatek na bilet, właśnie wróciłem. NUUUUDA!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To najgorszy film na jakim byłam w życiu. Straszna nuda, a sceny niesmaczne. Wielkie gówno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słabe strasznie :( można było pociągnąć inaczej ten temat..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vega zrobił lepsze filmy, ale ten jest na taką spokojną 4kę. Pośmiałem się, kilka scen naprawdę dobrych, ale ... to tak jakby wszystkie skecze polityczne polskich kabaretów zebrał do kupy - ujmując inaczej "gdzieś już to było". Jak ktoś lubi Vegę - film mu się spodoba, jak nie lubi to może... ale nawet zwolennikom partii rządzącej polecam się wybrać - bo można się uśmiechnąć przy tych kluczowych scenach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nietrzeba oglądać w kinie wystarczy wlonczyc ten cyrk w telewizji. Cała prawda jak nie w filmie Polityka jak i w filmie Kler. Jedna wielka banda oszustów i pedofilów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Film dla ultrakodowców " ten komentarz to straszny chłam..ja żadnym ultra coś tam nie jestem, ale film okey, dzięki aktorom. Pokazali oryginałów takimi jakimi są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Badzo słaby film. Szczerze mówiąc szkoda było kasy na bilety. Spodziewaliśmy się czegoś lepszego. Kilka osób wyszło w trakcie sensu . To chyba też o czymś świadczy . Generalnie nie polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorszy film Pana Patryka. Oczekiwałem filmu na poziomie, a po osobistym obejrzeniu okazało się, że to totalny kicz (najdelikatniejsze słowo do publicznego użycia). Szkoda mi pieniędzy, które wydałem na bilet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gimby polazly Vega bogatrzy kto wogole zainteresowany tym kiczem to obejrzy na you tubie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale trolle pisu ujadają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry film !! Pięknie pokazuje hipokryzję władzy. Oczywiście klakiery i internetowe trolle będą ujadać. Słychać wycie, znakomicie. Byłem z ZOMO, byłem ORMO, byłem za platformo, a dziś jestem w piSS i cmoknijcie mnie w zwis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem widziałem kilka scen świetnych wątek Misia i Macia za mało Pawłowicz dobry wątek Szydło i Rydzyka nie najgorzej wątek romansu Pięty mimo dobrej roli Grabowskiego wątek prezesa słaby i nudny podobnie ostatni rozdział a szekspirowskie zakończenie z monologiem Olbrychskiego żałosne ogólnie typowy Vega trochę mocnych scen parę super śmiesznych anegdot trochę bełkot i chaotyczny scenariusz nic odważnego można obejrzeć szału nie ma Kler pod każdym względem dwa poziomy wyzej ocena 6/10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największy gniot, zdecydowanie większy gniot nawet od najsłabszych filmów C. Pazury i O. Lubaszenko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...