Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najlepiej było nakręcić film, gdzie Polacy w czasie II wojny światowej mordują Żydów, Niemców, Rosjan, wywożą z Niemiec dobra narodowe, a katoliccy księża kradną, gwałcą, biegają po kościele jak oszalali, żądają zapłaty za spowiedź. Dodatkowo przydałby się wątek o molestowanym homoseksualiście przez kobietę hetero. Jak to wszystko się połączy to nie tylko będzie nominacja, ale i sam Oskar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko co przeciw Polsce i Kościołowi ma nominacje do Oskara. Stało się to holywoodzką tradycją. Lewactwo i liberały górą. Nic co Polskie przebić się nie może i jest odrzucane na wejściu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ten film jest nie o tym,  o czym piszesz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten film to badziewie, tak naprawdę o niczym. Wszystkie one dostają nomincje i łoskary. Wystarczy aby temat był przeciw Polsce i kościołowi. Niestety, tematyka wartościowa i z przesłaniem idzie z definicji do Hollyłudzkiego kosza. Takie czasy nastały. Powróciła znów komuna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filmu nie widziałem jednak wiem, że szansę ma jedynie jeśli godzi w dobre imię Polski, Polaków i/lub kościoła katolickiego. Oscary to pejsaci decydenci z pod gwiazdy Dawida więc żaden film stawiający Polskość w dobrym świetle nie ma prawa otrzymać od nich nagród. Przepraszam, ale mocno stąpam po ziemi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko co przeciw Polsce i Kościołowi ma nominacje do Oskara. Stało się to holywoodzką tradycją. Lewactwo i liberały górą. Nic co Polskie przebić się nie może i jest odrzucane na wejściu.
 Ten film nie jest ani przeciw Polsce ani przeciw kościołowi. Może warto jednak obejrzeć wcześniej, zanim się coś napisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filmu nie widziałem jednak wiem, że szansę ma jedynie jeśli godzi w dobre imię Polski, Polaków i/lub kościoła katolickiego. Oscary to pejsaci decydenci z pod gwiazdy Dawida więc żaden film stawiający Polskość w dobrym świetle nie ma prawa otrzymać od nich nagród. Przepraszam, ale mocno stąpam po ziemi.
 Nie oglądałem, ale się wypowiem. Tak trzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...