Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pop Arena 80's Festival: Gwiazdy lat 80. na dużym koncercie na Arenie Lublin

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 marca 2019 r. o 12:57 Powrót do artykułu
a oprócz kolejnego koncertu emerytów doczeka się Lublin jakiegoś eventu wspólcześnie tworzących gwiazd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałam, że to Modern Talking czy Sandra to gwiazdy pop.  W następnym rozdaniu Zenek i Sławomir wystąpią jako gwiazdy rock'a... a Edyta Górniak to już heavy metal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DINOZAURY z playbacku? Oby tylko expremier kłamacz nie rzucała w nich kamyczkami :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion w Lublinie jest raczej zbyt mały na gwiazdy z absolutnego topu. Duże koncerty realizuje się na stadionach co mają minimum 40-60 tyś miejsc. Na mniejszych jest to średnio opłacalne, żeby nie napisać, że w ogóle nieopłacalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale lipa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a oprócz kolejnego koncertu emerytów doczeka się Lublin jakiegoś eventu wspólcześnie tworzących gwiazd?
 To obecnie są jakieś gwiazy? Chyba na niebie lub jak napijesz się mamrota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
facepalm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i git!!! Podoba mi się i z koleżankami udam się potańcować!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znane gwiazdy, które nie występują na wszelkich festynach, umiarkowana cena biletów. Jestem zaskoczony pozytywnie, chociaż po instytucjach miejskich wiele pozytywnego się nie spodziewam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na tą "lipę" pójdzie mnóstwo osób a skoro tobie nie pasuje to poszukaj sobie jakiejś "nielipy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a oprócz kolejnego koncertu emerytów doczeka się Lublin jakiegoś eventu wspólcześnie tworzących gwiazd?
To obecnie są jakieś gwiazy? Chyba na niebie lub jak napijesz się mamrota.
 owszem są, ale to trzeba się interesować muzyką, a nie co piątek chlać sandomierskie jabłuszko do "hiciorów" z radia sprzed 30 lat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już teraz rozumiem dlaczego nie chcieli podać wcześniej tej gwiazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie janusze czekaja na koncert Rydzyk band.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a oprócz kolejnego koncertu emerytów doczeka się Lublin jakiegoś eventu wspólcześnie tworzących gwiazd?
To obecnie są jakieś gwiazy? Chyba na niebie lub jak napijesz się mamrota.
owszem są, ale to trzeba się interesować muzyką, a nie co piątek chlać sandomierskie jabłuszko do "hiciorów" z radia sprzed 30 lat...
 To jak dysponujesz czasem po pobraniu picset plus, to twoja prywatna sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znane gwiazdy, które nie występują na wszelkich festynach, umiarkowana cena biletów. Jestem zaskoczony pozytywnie, chociaż po instytucjach miejskich wiele pozytywnego się nie spodziewam
 Za to występują masowo na kiczowatych Sylwestrach gdzie śpiewają z plejbeku. Znane to one byly, ale 30 lat temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super wiadomość. Nie mogę się doczekać koncertu.Frekwencja będzie 100 %.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znane gwiazdy, które nie występują na wszelkich festynach, umiarkowana cena biletów. Jestem zaskoczony pozytywnie, chociaż po instytucjach miejskich wiele pozytywnego się nie spodziewam
Za to występują masowo na kiczowatych Sylwestrach gdzie śpiewają z plejbeku. Znane to one byly, ale 30 lat temu.
 Na kiczowatych sylwestrach, gdzie bawi sie na nich kilkadziesta tys. ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znane gwiazdy, które nie występują na wszelkich festynach, umiarkowana cena biletów. Jestem zaskoczony pozytywnie, chociaż po instytucjach miejskich wiele pozytywnego się nie spodziewam
Za to występują masowo na kiczowatych Sylwestrach gdzie śpiewają z plejbeku. Znane to one byly, ale 30 lat temu.
Na kiczowatych sylwestrach, gdzie bawi sie na nich kilkadziesta tys. ludzi.
  No i co z tego? Dlatego, że przychodzi tyle ludzi to znaczy, że to nie kicz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie brawa dla Lublina za pomysł zorganizowania festiwalu. Będę na pewno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybiorę się.Uwielbiam piosenki z lat 80.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...