Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Popiełuszko. Wolność jest w nas

Utworzony przez Ad-mu, 28 marca 2009 r. o 21:29
Film gorąco polecam. Powinien go obejżeć każdy POLAK. Ten komentarz filmu to żenada. Co za brednie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada? Brednie? Na jakiej podstawie taki osąd? Krytyka tego filmu jest uzasadniona konkretnymi argumentami. Jego zwolennicy potrafią tylko powtarzać, że "powinien go obejrzeć każdy POLAK". Film obejrzałem i nie zawiodłem się. Był słaby, dokładnie taki jakiego się spodziewałem. Musze powiedzieć, że po wyjściu z kina nie czułem się ani mniej, ani bardziej POLAKIEM. Czułem się dokładnie tak samo polski jak przed jego obejrzeniem. Przykro mi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MI osobiście film bardzo się podobał. Urodziłam się w 1990 roku i właśnie przez obejrzenie tego filmu dowiedziałam się jak to tak naprawdę było"w tamtych czasach". Wszystkim polecam!Koniec był smutny:( i nie raz łzy stanęły mi w oczach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze, każdy ma swoje zdanie . Mnie osobiście film bardzo sie podobał, bardzo interesujący, bardzo wzruszający i bardzo ciekawie opowiedziana historia ks. Jerzego Popiełuszko. Nie chcę sie tutaj za bardzo "wymądrzać" ale sądzę, że każdy Polak, który choć trochę interesuje sie przeszłościa swojego narodu powinien obejrzeć ten film. Chciałabym odnieść sie do stwierdzenia, ze aktor grający ks. Popiełuszko cały czas mówił tak jakby wygłaszał "moralne kazania" . Jest to film o ks. Jerzym, aktor zagrał go tak, aby jak najlepiej oddać jego charakter, myslę, ze to nie jest dobry argument przekonujący do tego aby nie obejrzec tego filmu. Chociaż musze przyznać, ze mnie bardzo, ale to bardzo podobało sie wysławianie, zachowanie i ogólny charakter aktora grającego ks. Jerzego. Myslę, ze był to strzał w "10", lepszego aktora do tej roli nie można było zaangażować. Film naprawdę warty polecenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to smutne ze redaktorek nie zrozumiał wstępu;) a był on wciągający i jak ktoś cokolwiek wie o Ks. Jerzym zrozumiał wstęp, widocznie nie zawsze po studiach zostaje się inteligentem. Pozdrawiam kogoś, kto napisał tę recenzję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim pójdzie 1 czy 2gi baran do kina niech poczyta sobie jakąkolwiek książke o Popiełuszce. Film był naładowany faktami, emocjami wiarą. To już zalezy od cżłowieka, czy będzie chwalił czy krytykował. Zapewne mądrzejszym filmem okazał się WŁATCY MÓCH czy Lejdis. Dziwić się później że dzieci mają DYSLEKSJĘ, i dyswszystko. Faktycznie w filmie było mało przekleństw, za mało przemocy i krwi, żeby film okazał się ciekawy. No i sexu nie było............to juz w ogole film do bani:|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Zgadzam się z moimi przedmówcami. Film w moim odczuciu jest jak na polskei realia świetnie zrobiony. Opowiada całą historię Popiełuszki jednocześnie nie zagłębiając się tak bardzo w szczegóły. Dzięki temu film ogląda się bardzo przyjemnie i być może dzięki temu znajdzie większe zainteresowanie także wśród młodzieży. Mnie, w każdym razei, zainteresował i to bardzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...