Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przyznajmy obiektywnie, że w Kozim Grodzie różnej maści komediantom i prestidigitatorom nietrudno jest zyskać aplauz lokalnej publiczności. Najlepszym tego przykładem jest nasz ratuszowy Fuchmistrzunio, który dzięki zręcznej (jeśli mówimy o POziomie POwiatowym) żonglerce PR-u i topionych w spektakularnym stylu funduszy wysępionych z UE bez większego trudu kupuje sobie sympatię POpulacji tego nieszczęsnego miasta, które faktycznie - jeśli sPOjrzeć na twarde dane - PO prostu tonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznajmy obiektywnie, że w Kozim Grodzie różnej maści komediantom i prestidigitatorom nietrudno jest zyskać aplauz lokalnej publiczności. Najlepszym tego przykładem jest nasz ratuszowy Fuchmistrzunio, który dzięki zręcznej (jeśli mówimy o POziomie POwiatowym) żonglerce PR-u i topionych w spektakularnym stylu funduszy wysępionych z UE bez większego trudu kupuje sobie sympatię POpulacji tego nieszczęsnego miasta, które faktycznie - jeśli sPOjrzeć na twarde dane - PO prostu tonie.
 Eee tam to jeszcze nic lepsze są pisowe prosiaki które kupiły ciemny lud za ich własne pieniądze chrumkajac przy tym jak ich pleban za ucho drapał.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POdskakiwałeś wczoraj w rytm tej "muzy" anty-matole, POdczas gdy Twoi pryncypałowie raczyli się szampanem i osmiornicami w loży VIP, czy może jednak robiłeś na 2-gą zmianę w agencji develozuczkoweg PR-u, klepiąc wyszukane komenty o bezrobotnym ministrancie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie byłem na ostrym dyZubrze bo przywieźli mi kreatyna w stanie agonalny. Miał całkowity zanik mózgu spowodowany wyznawaniem Pislamu.To taki mocherow zombie. Jak by nie ten przypadek nieuleczalną to chętnie bym się pobawić z normalnymi ludźmi w fantastycznej atmosferze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ***ę xd serio musicie nawet pod artykułem o koncercie dawać jakieś polityczne rzeczy? kraj chorych psychicznie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom komentarzy pisowcow straszny. Ile wam płacą za te wypociny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie informacje w którym hotelu się zatrzymali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piso trol w natarciu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jak chcecie pieprzyć o polityce to wynocha na więc!!! Tam najlepiej dajcie se jeszcze po pysku z przeciwnikami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alphaville to akurat trochę rozczarowało ... No, ale większość liczyła na "the best of", a tych naliczyłem góra siedem; w dodatku w takich aranżach, że czasem trudno rozpoznać. Sam wokalista zresztą sprawiał wrażenie, że "Forever young" najchętniej by nie śpiewał ... i poszło z playbacku? Alvaro Soler - jeszcze młody, jeszcze mu się chce, widać że czerpie autentyczną przyjemność i energię z pozytywnego kontaktu z publicznością; wykonania - nie całkiem oczywiste (np. "El mismo sol" w wersji akustycznej, solo), ale wciąż atrakcyjne. To on porwał publiczność i rozruszał ich w ten chłodny wieczór. Widać było, że szkoda mu kończyć, ale grafik trasy koncertowej napięty i musieli zmykać. Otrzymał zasłużoną, długą owację. I tyle - kto nie był, może żałować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może byłoby jeszcze lepiej, gdyby Alvaro Soler nauczył się śpiewać... Na nagraniach facet brzmi pięknie, głęboko, ale to widocznie efekt audiotuningu. W rzeczywistości jego brzmienie jest całkiem przeciętne. W dodatku jako muzyk ma ewidentne braki warsztatowe - śpiewa z gardła, nie z przepony, nie potrafi wejść w takt... Przecież takie rzeczy można wyćwiczyć! Nie wiem, na czym polega fenomen jego sukcesu. Na pewno nie na talencie, ani nie na ciężkiej pracy. Ma dobry kontakt z publicznością, ale muzycznie to duże rozczarowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alphaville słabe, dziwna aranżacja dawnych hitów. Zadyszka i sapanie. Ale najbardziej niesmaczne było gdy śpiewał na bis paląc jednocześnie papierosa! Odniosłam wrażenie, że wszyscy czekają na Alvaro i muszą jakoś przetrwać pierwszą część, która zdecydowanie zawiodła. Za to Alvaro fenomenalny. Od pierwszej piosenki porwał publiczność. Super kontakt z publicznością. Słuchało się z ogromną przyjemnością, aż żal było gdy koncert się skończył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie ALPHAVILLE wymiotło !!! nowe rockowe aranżacje były świetne !!! Alvaro niestety to jeden z plastikowych wykonawców jakich wielu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...