Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Lubelskie. Smakuj życie!" Najpiękniejsze zdjęcia nagrodzone w konkursie fotograficznym

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 grudnia 2019 r. o 09:44 Powrót do artykułu
Te piękne konie w Janowie "były"?? ¿
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że ekipa Franaszka to wymyśliła...nie zepsujcie tego towarzyszu Mulawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie podszywaj się pod nie swojego nicka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wykonałem kilkaset zdjęć Górek Czechowskich w okresie od lutego do pażdziernika.Tam jest nie przekształcona ręką człowieka przyroda,zachował się unikalny naturalny krajobraz Wyżyny Lubelskiej i to w środku miasta ! To jest skarb na skalę światową,którą posiada Lublin i Lubelszczyzna !!! Zdjęcia te przekazałem nieodpłatnie redakcji Dziennika Wschodniego w celu ich publikowania w jak najszerszym zakresie,mając na względzie ochronę przed zniszczeniem tego skarbu jaki mamy,tj.planami zabudowy Górek Czechowskich 10 tysięcznym osiedlem mieszkaniowym !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpiękniejsza Lubelszczyzna to ten most we mgle, prawda ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładne te zdjecia... ci brodacze ze Sławatycz... te dziewczynki w domu słów... ta zima... plac..most też i te ptaki lecące... w ogole fajne ...milo popatrzec na cos ladnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...