Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Zenek" wchodzi do kin. Repertuar kin i teatrów w Lublinie i regionie [14-16.02]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 lutego 2020 r. o 08:17 Powrót do artykułu
Ale się lemingi napinają :) "Wykształceni" z "dużych miast" nie będą się przecież przyznawać że słuchają tego samego, co reszta społeczeństwa. Oni pozują na "elytę". Ale gdyby ich zapytać, ile razy w roku byli w teatrze, operze, ile książek przeczytali, to...cieniutko i głęboko jak w studni.
  nie musze mieć wykształcenia,ale gów...a nie słucham
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekam, aż Zenek wejdzie do teatru. Jednego aktora. Grający rolę cara/ cesarza/ króla.... w naszym kraju zapewne zaprosi Zenka- gwiazdę scen muzycznych i od teraz również kina - i pozwoli dłoń ucałować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenek to przypadkowy śpiewak, który przypadkowo odniósł sukces. Ludzie go słuchają, ale głównie na weselach albo dyskotekach. Trudno mi sobie wyobrazić, że tego można słuchać na przykład w pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki "suweren" taka kultura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK UZYSKAŁEM MÓJ POŻYCZKĘ Z TEJ WIELKIEJ FIRMY CZY POTRZEBUJESZ PILNEJ KREDYTU, JEŚLI TAK, PONAD TAKŻE FIRMA KREDYTOWA DAVIDA WILSONA JEST NAJLEPSZYM MIEJSCEM DO UZYSKANIA KREDYTU, PONIEWAŻ JESTEM POTRZEBNY KREDYTU RAZEM, ABY TO BYŁO TEN WIELKI PRZEDSIĘBIORSTWO, KTÓRE MOGĘ SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z NIMI JUŻ DZIŚ W CELU UDZIELENIA POŻYCZKI MOŻNA DOSTAĆ SIĘ ZA POMOCĄ E-MAILA (davidwilsonloancompany4@gmail.com)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to film fantasy czy sf?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...