Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Recital Anny Szałapak w Lublinie: Anielski głos "Białego Anioła"

Utworzony przez bietap, 13 sierpnia 2010 r. o 11:11
Hmm... niestety dla głosu Anny Szałapak i staccato fortepianu "hala" Kościoła nie okazała się korzystnym entourage... Nie wiem czy to była kwestia nagłośnienia, czy akustyki hali samej w sobie, ale poprzez pogłos dźwięki nie dość, że "zmywały się" w jedno to docierały z pewnym opóźnieniem, co w końcowym odbiorze brzmiało raczej kakofonią niż harmonią. Szkoda, bo muzyka piękna i głos niepośledni, i treść znacząca. Jednak by je w pełni docenić należałoby ich wysłuchać w bardziej kameralnej atmosferze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej "Białe zeszyty" a nie "oczy tej małej".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
autorka tego tekstu to generalnie w czym sie specjalizuje ? widac ze przeczytala kilka artykulów i recenzji o Annie - jak pisze - Szłapak , ale najpierw powinna pojsc do laryngologa i zaliczyc jakas szkole muzyczna przynajmniej w stopniu podstawowym . przeciez w ym kosciele nie dalo sie tej muzyki sluchac . wyszedlem w polowie koncertu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabawny tekst - szczegolnie taki fragment "Akompaniament Mastyło nie zakłócał odbioru koncertu". rozumiem, ze reporterka była zaskoczona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AKOMPAMIAMENT TO TAKI PASKUDNY TROLL. CZĘSTO PRZESZKADZA NA KONCERTACH. ALE AKOMPANIAMENT MASTYŁO NIE ZAKŁÓCAŁ ODBIORU KONCERTU! TEN ŁASKAWY BYŁ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie najbardziej podoba sie taki fragment: Występ "Białego Anioła? nie mógłby także odbyć się bez kapelusza. Słomkowe nakrycie głowy pojawiło się w trakcie wykonywania piosenki "Jeszcze przez chwilę być szczęściarzem?. to pobudza wyobraznie - w jaki sposob ten kapelusz sie pojawił. czy spadl skads ? poza tym ciekawe dlaczego występ nie mógłby odbyć się bez kapelusza ? wokalistka nie cchialaby śpiewac, , jakby nie bylo kapelusza ? pianista nie zagralby, jakby kapelusz sie nie pojawił ?/ ksiadz nie dalby sali ? no ciekawe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam, a co widowiskowego jest w wokalistce trzymajacej świecę i poruszajacej dłonią nad płomieniem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AKOMPAMIAMENT TO TAKI PASKUDNY TROLL. CZĘSTO PRZESZKADZA NA KONCERTACH. ALE AKOMPANIAMENT MASTYŁO NIE ZAKŁÓCAŁ ODBIORU KONCERTU! TEN ŁASKAWY BYŁ!
ja wyczuwam, ze ta pani która napisała o wystepie Anny Szałapak wcześniej była na jednym koncercie i był to koncert a cappella
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wyczuwam, ze ta pani która napisała o wystepie Anny Szałapak wcześniej była na jednym koncercie i był to koncert a cappella
Tak jest . a jak pojdzie na trzeci napisze o tym ksiazke . Brrr !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałam wlaśnie artykuł i komentarze i dziwię się, że nikt dotąd nie zauważył takiego cudeńka: "Krystaliczny i potężny głos rozchodził się po wszystkich zakamarkach kościoła". Ciekawa jestem, czy osoba, która to napisała biegała po tym kościele za głosem czy też ma zdolność polilokacji? Jeśli biegała to musiało tam być niezłe zamieszanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja czytam te komentarze i dziwie się, że nikt jeszcze nie zauważył takiego cudeńka - wszystkie wpisy puszczone w krótkich odstępach czasu. Oj napracował się jeden "mądrołek" by na dziesięć sposobów dopiec autorowi. Ktoś powinien zebrac te wpisy w jeden tekst i zatytułować go "Żółć polska na dziesięć sposobów" autor: Mądralos anonimos. pozdrawiam wszystkich mądrołków-matołków, komentatorów ostatniej wody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tekst pt Recital Anny Szałapak w Lublinie: Anielski głos "Białego Anioła" jest w sumie zabawny . Mi poprawil humor . Szacunek dla autorki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O dziwo, niewiele osób w kraju ma pojęcie, że słynne "Dzięki Ci Panie za ten świat? oraz "Oczy tej małej? pochodzą ze spektaklu "Sztukmistrz z Lublina?.
A skąd pani Antonowicz to wie? Nie słyszałam, żeby były robione profesjonalne badania mające ustalić, ile osób wie, że te piosenki pochodzą ze spektaklu "Sztukmistrz z Lublina". A przecież sama dziennikarka nie byłaby w stanie wykonać takiego sondażu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tekst pt Recital Anny Szałapak w Lublinie: Anielski głos "Białego Anioła" jest w sumie zabawny . Mi poprawil humor . Szacunek dla autorki !
raczej mało zabawny. chyba że ktoś ma chore poczucie humoru. nie rozumiem, dlaczego takie artykuły się ukazują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...