Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rowerowy Rajd Historyczny w Puławach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 września 2018 r. o 21:23 Powrót do artykułu
Chyba komuś się coś pomyliło. Dyrektor domu kultury wszedł w buty dyrektora MOSiR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba raczej "historyk M" na rowerze..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam w niedzielę w Kazimierzu, dlaczego w Puławach nie robi się takich ciekawych imprez ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna oferta dla młodych w tych Puławach! Historyczny rajd rowerowy, historyczne obchody tego i tamtego, bieg o wstęgę, rekonstrukcje, festiwal orkiestr dętych, festiwal organowy w kościele, uroczyste obchody dnia niepodległości... itd itd. Gdybym był młody to wywaliłbym z tego miasta jak najdalej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już pompuje koła i jadę taka atrakcja że nie mogę jej opuścić toż to prawie jak Sunrise w Kołobrzegu. A za dj-a pewnie Kiełbio będzie robił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam w niedzielę w Kazimierzu, dlaczego w Puławach nie robi się takich ciekawych imprez ?
 Bo to miasto gastrykalne pełne emerytów i rencistów tudzież jakiś historyków, ornitologów, domo chemikowych aktorów i innych odłamów. Ich interesują tylko nowe ławeczki na skwerku, ilość srających wrona w parku tudzież pałąc Ksieżniczki Izy. Dlatego na imprezy trzeba jeździć gdzie indziej, większość mlodych stąd krótko mówiąc wypier.....gdzie indziej. Tu nawet nie ma gdzie na weekedzie iść potańczyć a co dopiero mowa o fajnych imprezach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem jest w partyjnych, "świetnych" dyrektorach Domu Chemika i Muzeum Czartoryskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...