Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

sposób na udaną imprezę

Utworzony przez green, 24 września 2014 r. o 22:11
Macie jakieś sprawdzone patenty na udane imprezy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy dobrym towarzystwie każda impreza jest udana :) Do tego dobry alkohol, sznapsa spróbujcie są trzy smaki, każdy dobry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięki, widziałam w sklepie i zastanawiałam się co to takiego, to jak mówisz że dobry to kupię któryś na spróbowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alko i dobra ekipa :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O myślałam, że są tylko dwa smaki, a trzeci jak smakuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest też fresh, kupiłam dzisiaj tę małą piersiówkę i sobie popijam, ma taki posmak coli, mniam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno spróbuję, widziałąm w sklepei i juz tam zwróciłam uwagę na ten alkohol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam, nie jest drogi a dobry, jak dobry drink :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwagę przyciąga butelka, jak piersiówka, wygodna bardzo :) A przy tym smaczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie jakieś sprawdzone patenty na udane imprezy?
  Myślę, że najlepiej będzie jeśli impreza zostanie zorganizowana przez agencję eventową. Wtedy mamy pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Są dwie opcje. Albo agencja narzuca nam jakiś temat (dobra opcja jeśli nie mamy żadnego pomysłu) lub druga opcja, że ustalają temat imprezy na podstawie wywiadu z nami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robić domówkę przez agencję? Rozumiem to na imprezy dla wielkich firm albo na wesele :p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zależy jaką domówkę ktoś robi :D może ktoś ma rozmach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do http://www.sklep4event.pl jest to największa baza eventowa w Polsce która pomoże zorganizować każdą imprezę. Wszystkie produkty są wycenione, istnieje możliwość dopasowania budżetu do indywidualnych potrzeb. Jeden dostawca,  minimum formalności, gwarancja jakości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasem takie imprezy bywają bardziej wystawne niż wesela :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...