Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
20ZŁ ZA WSTĘP TROCHĘ DROGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w Świdniku jest pas startowy betonowy na lotnisku na którym mają być pokazy? Na zdjęciu tak widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siakieś cesny, wilgi, poradzieckie helikopterki. Kogo to ma zachwycić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Będzie to rozrywka najwyższej jakości: Tomek Organek, Ania Dąbrowska i zespół Enej" - to jakiś żart?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łajno w pazłotku a cebula się cieszy z 1/100 tego co można było zobaczyć na pokazach w latach 80-tych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Enej już nie idę tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bilet wstępu dotyczy wszystkiego a nie tylko koncertów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcialem sie wybrac ale zniechecil mnie sklad oprawy artystycznej imprezy oraz zdjecia, na ktorych malo samolotow a za to duzo polskiej cebuli, "dziunie" ze srajfonami i polski burak na lufie Leoparda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na zachodzie spitfire. mustang.hurricane.Zero.hellcat.corsair,B-17,lancaster -a u nas zapyzialy wschód. Nikt nie zadał sobie trudu aby choć jedną z takich legend pozyskać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co te pytania w tytule artykułu? ( nie tylko tego ale już i tu przychodzi ta plaga) Jak już stawia redaktor takie pytania, to niech jeszcze pod każdym tego typu sformułowaniem doda kolejne. "Czy jestem idi...tą, która kopiuje tanie triki z brukowców? "I wtedy czytelnik kliknie na pewno jeszcze częściej by zobaczyć odpowiedź. Będą jeszcze większe zyski z kliknięć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Będzie to rozrywka najwyższej jakości: Tomek Organek, Ania Dąbrowska i zespół Enej" - to jakiś żart?" Widzę że jak nie ma pana Martyniuka albo Sławomira to już nie impreza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Gajowy: Organek, Dabrowska czy enej to dla mnie prawie dicho w polu wiec nie widze wiekszej roznicy jakosciowej miedzy nimi a Martyniukiem czy slawomirem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwo wymagać i krytykować"-co za naród. Byłam wczoraj i uważam że super. A komu się nie podoba niech siedzi w domu. Umiejętności pilotów fantastyczne, osoby który komentowały pokazy maja niesamowitą wiedzę. Mam nadzieję że za rok też będzie air show.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam w sobotę i było super pokazy fantastyczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak na wiejski odpust impreza o.k. ale użycie nazwy air show i pobieranie z tego tytułu opłat, to mocne nadużycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...