Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sylwester miejski 2018/19 w Lublinie: Już wiemy, kto wystąpi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 grudnia 2018 r. o 19:24 Powrót do artykułu
Podwyżki za śmieci od nowego roku o 75 procent więc żuczek może się bawić. Złodzieje i bandyci z po!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słabizna. Ten Bekbit gra chyba co roku - koledzy organizatora?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomysł z dwiema scenami bardzo ciekawy, ja się zjawię na 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedne kundelki z PIS muszą hejtować wszystko co zrobi Żuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zawsze będzie fajna zabawa. A malkontenci niech zostaną w domu i słuchają Radia Maryja jak im coś nie pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znów zwali się pół Polski do Lublina zamiast pojechać do Zakopanego.
 to chyba akurat dobrze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BĘDZIE OGIEŃ!!! A HEJTERZY NIECH SIĘ NIE ODZYWAJĄ JEŚLI NIE MAJĄ NIC CIEKAWEGO DO NAPISANIA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że prezydent ma psa lub kota i się martwi o swojego pupila? Sylwester bez fajerwerków.... jaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Extra lubelskie granie !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja natomiast chciałabym po prostu życzyć Wam szczęśliwego Nowego Roku, bez względu jak i gdzie będziecie się bawili.  Chciałam w tym roku z moim zespołem zagrać dla Was, nie udało się. Mam nadzieję do zobaczenia w roku przyszłym, a zespołom występującym na Sylwestra życzę full energii, wspaniałej publiczności i owacji na każdym koncercie.  Pozdrawiam Was i przesyłam całuski dla Was wszystkich.  SoniaM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ch.. mnie obchodza wasze Żuki, Kaczynscy i inne lajno spod znaku POPiS, wszyscy robia to samo czyli scieme, na ktorej zarabiaja krocie ku uciesze zmanipulowanej ciemnoty. Imprezy sylwestrowe w lubelskiem to syf, kila i mogila; zreszta podobnie jak cala kultura (spod znaku disco polo) i gospodarka. Kosciolek, "ksiunc proboszcz" i wszedzie pelno banderowskiej dziczy, ktora POPiS wspuera wszelkimi mozliwym srodkami- w tym piniedzmi polskiego podatnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widac jak wygladaja imprezy robione przez PO 200 tys za co ? ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nuuuuudyyyy, litewska scena??? haaaa,haaaa,haaa ,no to się pobawicie cebulaczki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...