Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sylwester Miejski w Lublinie 2017/2018. Program koncertów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 grudnia 2017 r. o 09:27 Powrót do artykułu
a romek czystaw....najlepszy wokalista Budki...mam nadzieje ze wspomną o nim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten program jest żenujący i tyle. Jako gwiazda stare pryki żeby sobie jeszcze dorobiły. Reszta wątpliwej jakości i tyle. Myślałem że na 700 lecie może będzie coś wyjątkowego ale jest artystyczna lipa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie. jak takie cos jest za 450 tys zł to lepiej zeby nic nie było i impreza była co dwa lata za milionowy budzet. takie duze miasto, wojewodzkie, 700lecie, zrobiony nowy plac litewski, a impreza na innym placu z lokalnymi 'gwiazdami', dla garstki ludzi. zenujące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy Sylwester z Beatą Kozidrak kilka lat temu a teraz z roku na rok na rok coraz większe bagno !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kij z tymi artystami ale co to wogule za pomysł z tymi laserami serio ? Ludzie sylwester jest raz w roku a nie co tydzień w niedziele to co psy wam pozdychają i koty bo nie czaje to dopiero żenada masakra teraz to ludzie kupuje się tabletki dla zwierząt amasakra żenada straszna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko browar ma Lublin najlepszy!!! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd i żenada 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że to dobry pomysł, zawsze to jakaś alternatywa dla mieszkańców, którzy chcą się razem bawić. Jeśli ktoś uważa, że jest to za mało wystrzałowa impreza, bo zbyt tania, niech poszuka gdzie indziej lub jedzie do Zakopanego. Ważne, że pieniadze sa wydawane równiez na inne cele chociażby na inwestycje w miescie,, a nie tylko na zabawę. Jestem za!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...