Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Targi Pracy i Edukacji w Puławach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 marca 2019 r. o 22:38 Powrót do artykułu
Taaa.... Czyli jak co roku opowiadanie bajek... Zapraszamy do wysłuchania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na tych targach wszystko oprócz pracy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozśmieszajcie mnie..... z tymi targami "pracy". Kolega prawnik pracuje na budowie w Lublinie bo na tej wsi nie ma ofert.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha dobre targi pracy trwające 3 godziny... jesteście żałośni. No ale przecież panie urzędniczki nie mogą się przemęczać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma już bezrobocia to nie wiem czy ktoś przyjdzie oprócz firm które się chcą poreklamować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjdą dzieci ze szkół. Po to organizują targi w pierwszy dzień wiosny, zeby nauczyciele mieli gdzie pójść z dziećmi i młodzieżą na wagary... To oni nabijają zawsze frekwencję a śmieszny urząd odtrąbi sukces. No i przyjda zmuszeni do przyjścia bezrobotni, którym na siłę wręczono skierowanie, jak kiedyś mi. Trzeba bylo pójść i pokazać się pracodawcy, ktory nie miał nic do zaoferowania, bo jak nie to wyrejestrowanie z urzędu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...