Panie Wiesenthal wspomóż Radosława Sikorskiego aby ten sprowadził do Polski i ukarał Stefana Szechtera-Michnika za zbrodnie jakich dokonano z jego wyroku. Spraw aby publichnie potępiono Fajgę Mindlak-Wolińską,Lunę Brestygier-Prejs,Szlomo Branda,Abbe Kovnera,Abrahama Zeleznikowa,Salomona Morela,Henocha Zimana,....Tewje,Zusa,Asaela,Aarona Bielskich,którzy to wymordowali 128 Polaków we wsi Naliboki. Niech odpowiedzą i ci za mord w Konichach gdzie żydowscy oprawcy rozebrali pojmanych,ułożyli ich w kręgu nogami na zewnątrz i strzelali im w krocza. ....To za ten czyn Abbie Kownerowi przyznaliście w United States Holocaust Memorial Museum medal "Medal of Resistance"?. Jak mi wiadomo nikogo z Jedwabnego żadnym medalem nie odznaczono ,natomiast dokonano wielkiego potępienia z udziałem polskiego prezydenta,który tu godniej się zachowywal niż w Charkowie nad grobami Polaków.Nikt nie pochwala zbrodni i zbrodniarzy ale nie rozumim dlaczego żydowskie rany mają mnie gorzej boleć niż te półtora rocznej Natalki Molisównej z Koniuch.Wybaczcie ale nie będe wylewał łez za żydów i czcił Wiesennthala bo inna koszula jest bliższa mojemu ciału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz