Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Weekend w lubelskich klubach: Tutaj urodziny, tam bardzo pikantnie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 października 2017 r. o 15:20 Powrót do artykułu
Ale lodołamacze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
same szlaufy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem. Widziałem to to. Pojedyncze dziewczyny były w majtkach. Reszta wygolona i zakolczykowana tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to są tanie dziwki?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gotowe na zaliczenie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujące są te foty. Te dziewuchy wyglądają jak prostytutki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie,  że teraz tych skromniejszych i wartościowych  dziewczyn jest znikoma ilość..  za to plaga tych napompowanych tanich zdzir które dobrze wysłowić się nie potrafią i liczą na darmowego drinka za słabego loda ;) pozdrowienia dla klubowych szlaufów ;) gdzie byscię wytarły lepiej podłogę niż w kibla kolanami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wiem co tu pokazywać i promować skoro dziennik się deklaruje na zdjęcia z imprez to niech pokazuje jak Ci ludzie się bawią a tu na każdym zdjęciu te sztuczne napompowane lale przecież ni to piękne ni mądre sądząc po zachowaniu i sposobie bycia Żeby one faktycznie były ładne grzechu warte dziewczyny takie jak czasami się widuje na mieście że wzroku nie idzie oderwać a to tak na prawdę jakby zmyć z nich ten kilogram makijażu, zdjąć tą hybrydę (bo są za leniwe by zadbać o własne ładne paznokcie) zmyć szminki. tusze zdjąć te ciuszki to większość na ich widok by razem z futryną z lokalu wybiegła. Toż to nie są imprezy tylko lans pustaków i tak jak ktoś gdzieś dobrze napisał że liczą na frajerów co im drinka postawią bo same po 20 zł mają aby w portfelu i żeby nikomu nie ubliżyć ich jedynym zajęciem na co dzień jest sprzedawanie szmat na olx-ie Jakieś 10-15 lat wstecz to były imprezy wchodzilo się na parkiet z wieczora sachodziło z rana z przerwami na wc i piwko i tamte kobiety były inne te na zdjęciach i obecne to mogą tamtym co najwyżej trampki czyścić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te panienki, szczegolnie te zaprezentowane z Rzutu Beretem wygladaja jak rasowe pracownice domow publicznych a nawet gorzej bo tamte panie zarabiaja na zycie a te sie "bawia" jak te "damy" czyli jak nie damy to sie nie bawimy. Zenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kure..vki (kogo tiu naciąć na kasę) i wydziargani podrywacze z kompleksem za małego (co tu wyr..chać i komu w***..ić) ... czy w lublinie są jeszcze jakieś kluby studenckie lub na przyzwoitym poziomie? pytam, bo zamierzam podjechać, z dziewczyną, na dwa dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...