Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wszystko co najlepsze, włoskie i lubelskie. Europejski Festiwal Smaku 2017 [program]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 sierpnia 2017 r. o 18:52 Powrót do artykułu
a co tam robi ZSL??? smak kaski???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz kolejny Waldek w poplamionym brudnym tshirtcie. Wstyd dla urzędu miasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rewelacja!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bede na koncercie ze wszystkimi znajomymi!!! Bedzie zabawa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żarłok po środku niedługo w kadrze się nie zmieści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arek na słowo o wygladzie Sabriny od razu się uśmiechnął. Pewnie wolałby żeby na dożynkach na scenie pokazała co jej obrodziło i z czym przyjechała do polskiego rolnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocham ten festiwal. Czekam na niego caaaaaaaały rok. Kocham!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kutwa, konferencja prasowa, media, promocja, wszyscy w garniturach elegancko a on w rozpiętej kolorowej koszuli i czarna brudna koszulka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To ma być twarz festiwalu? Wizytówka???? WSTYD!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie PSL/zsl bydło raze z poprańcami którzy mówili h... z ta Polska wschodnia sie bawi za nasze pieniądze !!!!!!!!..... świnio z blaszką w głowie a co z ONKOLOGIĄ?????????????? Odpowiadasz za zdrowie bierz sie do roboty a nie włoskie miasteczko za moje podatnika pieniądze!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się wybieram z całą rodziną, jak co roku, to wspaniały festiwal. Włochy? Idealny pomysł... Mniammmmm....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA zawsze mam na tym festiwalu oczy jak pięć złotych:-0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się dlaczego głównym jurorem Good Chef 2017 jest Jean Bos, szef kuchni hotelu Agit podczas gdy do konkursu wystawiony jest kucharz właśnie z tego hotelu? Czy bezpośredni przełożony może oceniać w niezależnym konkursie swojego sous chef'a? Dla mnie to trochę nie fair wobec innych uczestników...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze Lubelskie-> Perła Eksport
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E alla fine tutto facieva schiffo...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...