Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znany polski zespół zawiesza działalność. Grali 21 lat

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 września 2019 r. o 19:33 Powrót do artykułu
Z czego znany ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zespół znany sobie i rodzinie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto bendzie grał na juwenaljach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto bendzie grał na juwenaljach?
 Zenek albo Sławomir :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurczę, nie wiem jakie są przyczyny ale to Wielka strata dla polskiej sceny muzycznej... Tylko chłam jak disco polo ma się dobrze. To nie świadczy dobrze o naszym społeczeństwie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że wy nie znacie, nie znaczy że są nieznani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znany? nigdy o nim nie slyszalem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa z łodzi? to nic dziwnego ze o nim nie slyszalem, może w łodzi jest znany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieśniaki, to że znacie tylko zespoły disco polo nie znaczy że nie ma w kraju innej muzyki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie słyszałam nigdy takiej piosenki "Tysiąc jednakowych miast"... Nie wiem kto pisze artykuły, ale skoro już decydujecie się pisać o dorobku zespołu, to wypadałoby napisać poprawny tytuł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
21 lat i żadnej znanej piosenki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma drugiego takiego zespołu z rockowym zacięciem, świetnymi tekstami utworów (m. in. : majstersztyk SPADAM, LESZEK ŻUKOWSKI) i przekazem czegoś więcej niż większość zespołów - szczerości i życiowych emocji. Koncerty to była prawdziwa uczta. Dzięki COMA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gówno znacie się na comie tak samo jak i nad hip hopem czy tam rapem, ostr ego znacie? nie znacie, bo tak samojest z Łodzi więc i comy nie znacie, żałujcie, że nie byliście ani na jednym koncercie comy, tak był klimat i przynależność, sam byłem przeciw ale później chciałem samych koncertów comy........... gitary robią swoje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...