Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jaki naród takie bestsellery. Jaki naród taki zenek..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba mieć łeb aby napisać książkę o bzdetach którą jeszcze kupią naiwniacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i czemu ma służyć ta promocja ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znana z tego że,...troszku starsi czają o co chodzi.grunt że pułąwy mają swoją "nioblistke"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....filmu jeszcze nie planuję obejrzeć, ale faktycznie książka warta przeczytania ze względu na wartkość narracji oraz ciekawego posługiwania się słowem. Temat raczej drugorzędny i w guście miłośników różnych tasiemców dla garkotłuków w postaci "M ja Miłość" lub "Ojciec Mateusz"! Nie mniej jednak napisana bardzo ciekawie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie #me too??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstydzę się,że z Puław.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jest jakiś reżyser, który umie nakręcić DOBRY film, w którym się nie jebią? Serio, już nie potrafią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym to nazwał filmem o porwaniu, gwałcie i Syndromie Sztokholmskim. Film jest reklamowany jako film erotyczno-romantyczny dla kobiet, opowiadający o namiętności i miłości. Widocznie dzisiejsze Polki skrycie marzą by być porwane i gwałcone przez obcego typa, o ile jest przystojnym i bogatym Włochem bo jak dla mnie przypomina obleśnego hindusa,więc jak wspólczuje wszystkim facetom które mają kobiety podniecjaace sie tym gniotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jest jakiś reżyser, który umie nakręcić DOBRY film, w którym się nie jebią? Serio, już nie potrafią?
 Chyba nie jesteś w temacie, bo ta książka jest o niczym innym, wyłącznie o ***iu. Więc raczej ciężko byłoby zrobić film bez tego, nieważne jaki reżyser wziąłby ten shit na warsztat... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbym była z Puław, to bym się pochodzeniem tej "autorki" nie chwalila raczej... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałem że ta pani która myślę jest bardzo niedowartościowana pochodzi z Puław, jak to mówiła "przerobiłam sobie piersi na większe bo wyglądały jak mysie ryjki" nie zapomnę tego tekstu,ale trzeba być zakompleksionym żeby mieć takie spojrzenia na życie. Dużo dobra i pomyślności pani Blanko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiesciopisarka??? Bła ha ha ha chyba autorka książki i na tym bym zakończył. Znam z widzenia jest w moim wieku kariera każdy wie jak sie ja robi show-biznesie podobno nie odpuszczala żadnemu A teraz powiesciopisarka no klikajcie narody ciekawe czy w Ogóle ona to sama napisała bo po szpulkach to smiem wątpić. No szok powiesciopisarka bła ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie wielka literatura dla salutujacych Rzymian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy następna noblistkę, na bank, przepraszam, na blank. A tak na serio, przy okazji bardzo ładna metamorfoza Pani AM Siekluckiej z Lublina, szkoda, że w lubelskiej gazecie nie ma z nią wywiadu lub na przykład z jej rodzicami lub partnerem bardzo zasłużonym dla lubelskiej kultury. Wróżę jej wielką karierę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....filmu jeszcze nie planuję obejrzeć, ale faktycznie książka warta przeczytania ze względu na wartkość narracji oraz ciekawego posługiwania się słowem. Temat raczej drugorzędny i w guście miłośników różnych tasiemców dla garkotłuków w postaci "M ja Miłość" lub "Ojciec Mateusz"! Nie mniej jednak napisana bardzo ciekawie....
 Ciekawie napisana? Ja pier... A przeczytałaś jakąkolwiek inną książkę w życiu??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo, że znam szanownego Ojca Pani Anny Marii, a nawet miałem przyjemność poznać jet przesympatycznego i utalentowanego partnera z Lublina (poecam sztukę z jego udziałem poświęconą Coehnowi w LDK), nie zamierzem ani czytać prozy ani oglądać tego filmu. Szkoda czasu oraz pieniędzy na tego rodzaju filmy  - bzdety. Ale z upodobaniem czytam przezabawne komentarze na róznych forach, gorąco polecam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obejrzałem trailer. To jakiś film marynistyczny? Ciągle tylko jakieś łódki płyną filmowane z drona. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, to marynistyczno-kopulacyjny, paraboliczny obraz, głęboko zanużony w genitanej metaforyce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alez wylew zlosci i zazdrosci. Komus ze wsi pulawskiej sie udalo, to trzeba zmieszac z blotem. Blotem, w ktorym ci wszyscy zakompleksieni impotenci i rozpasle lochy stojw po kolana. Codziennie. Ja tam sie ciesze, ze ktoscma inne spojrzenie na swiat niz ci zawistni ludkowie. Oczywiecie zwraz posypia sie lapki w dol. Coz, lapki (i nie tylko panowie) w dol. Sa przyjemniejsze rzeczy do robienia na tym swiecie niz czytanie tych komentarzy. Tak. Pisze o seksie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...