Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Żyd" w Centrum Kultury w Lublinie

Utworzony przez bogu, 23 stycznia 2014 r. o 09:45
Temat antysemityzmu w Polsce jest sztucznie wykreowany i uporczywie utrzymywany przez  nielicznych ale wpływowych pismaków i twórców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jak to się skończy? Oszuka Polaków żyd? Jeśli są w Polsce prześladowani i tak im źle, to dlaczego nie wyjadą stąd? Przecież 2 mln Polaków wyjechało z kraju za pracą a żyda kijem nie wygonisz - mimo, że mają swój kraj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo optymistyczne, że wypowiedzi na tzw. "kontrowersyjne" tematy zyskują na jakości. Zwykle, kontr-dyskutanci chcąc "wykontrastować problemy, rozstają się "podpisując protokół niezgodności poglądów". Mistrzami w prowadzeniu tego rodzaju "negocjacji" są ci, którym na zbliżeniu się w poglądach nie zależy. Przykładem takiego sposobu "kontra-dyskusji" są aktualnie prowadzone pertraktacje między Stronami (Palestyńczycy- Izrael). Gdyby nie zaistniała publiczna deklaracja Prezydenta USA B. Obamy o woli pokojowego rozwiązania istniejącego problemu, i zaniknięcie tych negocjacji uderzyłoby wprost w osobę Prezydenta USA, zniknęłyby one już bezpowrotnie. Bardzo trudno zaakceptować pokojowe współistnienie, gdyż ono "dekontrastuje" ludzi. Można skończyć na tym, aby uniknąć wskazywania palcem osób w ten proceder zaangażowanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największymi antysemitami w Polsce są polscy Żydzi, którzy dla własnych korzyści sieją cały ten fermęt. I wbrew koszernej propagandzie, Polacy  mają wiele innych zajmujących tematów niż "żydzi".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam za "ferment"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska jest krajem o znikomym stopniu antysemityzmu w porównaniu do krajów Europy Zachodniej - oficjalne statystyki Unii Europejskiej   Pan Mazurkiewicz próbuje żerować na antypolskim stereotypie w nadziei, że pogłaszczą go po przymilnym łebku lewicowe media same żerujące na tym stereotypie jak Gazeta Wyborcza.   Jak jest antysemityzm to są granty, artykuły w prasie światowej, wsparcie od pana Foxmana i ADL. Żyć nie umierać.   Brzydzą mnie takie indywidua fajdające we własne gniazdo za uznanie i srebrniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwykła prowokacja!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zniesławienie" - film nakręcony przez Żyda ! I wszystko jasne o propagandzie na ten temat. http://www.youtube.com/watch?v=4NkjI8k9-6E   Jeśli ktoś ma problem z wrogością to amerykańscy i kanadyjscy Żydzi, którzy traktują Polaków jak bydło i uważają za gorszych od Niemców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.