Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

30-letnim polonezem dookoła województwa lubelskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 lipca 2016 r. o 13:17 Powrót do artykułu
Brawo młodzieńcze! A czy Wydział Promocji UM Puławy już wie, że podczas tej podróży będziesz promował Puławy i co zaproponował w zamian za niskobudżetową reklamę miasta? Mogliby np. dać kaske na paliwo i worek wartościowych materiałów promocyjnych, które mógłbyś zostawić w miejscach, przez które będziesz przejeżdżać. To lepsza reklama dla Puław niż przynoszące ogromne straty PNT, stadion czy Marina. Na pewno pokażesz, że Puławy to nie ch... d... i kamieni kupa tylko fajni kreatywni młodzi ludzie, i że warto tu spędzić weekend a może nawet i całe życie. Jeszcze raz gratuluje pomysłu! Trzymaj się i czekam na relacje na żywo w RADIO PUŁAWY 24 i w internecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Brawo młodzieńcze! A czy Wydział Promocji UM Puławy już wie, że podczas tej podróży będziesz promował Puławy i co zaproponował w zamian za niskobudżetową reklamę miasta? Mogliby np. dać kaske na paliwo i worek wartościowych materiałów promocyjnych, które mógłbyś zostawić w miejscach, przez które będziesz przejeżdżać. To lepsza reklama dla Puław niż przynoszące ogromne straty PNT, stadion czy Marina. Na pewno pokażesz, że Puławy to nie ch... d... i kamieni kupa tylko fajni kreatywni młodzi ludzie, i że warto tu spędzić weekend a może nawet i całe życie. Jeszcze raz gratuluje pomysłu! Trzymaj się i czekam na relacje na żywo w RADIO PUŁAWY 24 i w internecie.
no uważaj jak dadzą, a władza z czego dostanie podwyżkę, widziałeś kiedyś żeby grabie grabiły od siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mialem takiego , nawet w tym kolorze.jezdzilem tylko rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez urazy, ale już chyba nikt nie słucha tego badziewia pulawy24 oprócz Madzi, która do tego doprowadziła... A co do podróży... Kiedyś przejechałem Maluchem z 1978 r (600 cm3) z Jeleniej Góry do Puław. Dało radę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez jaj, ja swoim zabytkiem w zeszły weekend zrobiłem prawie 1200km i się tym nie chwalę jakby nie wiem jaką sensacją... ale cóż, jak ktoś ma parcie na szkło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Varius Manx- Wolne ptaki... puszczacie i jedziecie z zimnym łokciem... Zazdraszczam bo siędzę w robocie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No czepianie się,że dookoła województwa lubelskiego A myślicie że co na wodę trapez smiga! ? Dajecie chlopakowi kasę to zrobi trasa dookoła  Polski. Udanej wyprawy sąsiad. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezła udręka takim rupieciem się tłuc. Jedyny plus poloneza to fakt że ulega samoczynnej biodegradacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi osiągnięcie. Za komuny Maluchami objeżdżało się wszystkie kraje Bloku Wschodniego, Polonez to była opcja luksusowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Niezła udręka takim rupieciem się tłuc. Jedyny plus poloneza to fakt że ulega samoczynnej biodegradacji.
nie pieprz, bardzo wygodny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A już wiem czemu o tym piszecie. Bo zamierza nim wrócić tam skąd wyjechał... ale cóż parcie na szkło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też bym pojechał ale przepiłem prawo jazdy, leży w wydziale komunikacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek Kopiński reklamuje się w DW. Myśllałem że ulotki są rozdawane na giełdzie a jednak ten portal czyli DW zasmieca wirtual.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za ile można kupić u was taką reklamę swojej osoby ? Bo chyba nie piszecie tego sami z siebie, bo to oznaczało by że nie umiecie znaleźć ciekawego tematu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie. Szanowni forumowicze. Wiem, że nie piszę na temat, ale potrzebuję pomocy. Jeśli jesteście rodzicami albo macie w swoim środowisku gimnazjalistów to proszę o wypełnienie ankiety, która jest mi potrzebna do napisania pracy magisterskiej. Z góry dziękuję i pozdrawiam. moje-ankiety.pl/respond-82470.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być nikim, żeby zadawać tak durne pytania. Misją dziennikarstwa, nawet brukowego, do którego oczywiście nie należy DW, jest informowanie między innymi o bieżących wydarzeniach, więc jeśli młody chłopak wpadł na pomysł zrobienia czegoś co choćby tylko według niego było nowatorskie, oryginalne, ważne choćby tylko nawet dla wąskiego grona ludzi z jego otoczenia, to warto o tym pisać, nie żądając za to żadnej zapłaty. Jak ktoś napisze o tobie w necie, że zadajesz durne pytania i obrażasz tym innych, to wcale ani ja, ani inni, którzy to zrobią nie będą żądali od ciebie zapłaty za pisanie o tobie i promowanie negatywnych postaw. Tym bardziej DW za to, że daje internautom możliwość pisania o tobie nie robi tego dla kasy, tylko z dziennikarskiego obowiązku pozwala na prezentowanie innego punktu widzenia, chociaż ze społecznego punktu widzenia takie postawy powinny być piętnowane, a posty usuwane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dookoła Europy, to już by było coś... ale dookoła województwa? Eeee..... To jak dookoła stodoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nordkapp i z powrotem to byłby wyczyn. Wokół województwa można na hulajnodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dookoła województwa? Rowerkiem to byłby wyczyn, a tak nie wiem czy śmiać się czy płakać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ta bida, czyt. Polonez tylko tyle wytrzyma? Nie wierze! No ale klient ma bardzo ambitny plan! Nie ma co!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...