Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

alkomat na prezent

Utworzony przez kacpper, 14 marca 2016 r. o 10:16
Mój kumpel niedługo obchodzi 30tkę, zastanawianmy się ze znajomymi czy nie kupić mu alkomtu na prezent? Co sądzicie o takim pomyśle? Gość jest typem imprezowicza, więc myślę że by mu się przydał ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze znajomymi? To pewnie się uda kupic. Pod choinkę dostałem Alkohit x5. Jak dla mnie się w pełni sprawdza - dokładny i szybki pomiar. Łatwo dostać dodatkowe ustniki, itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki, myśleliśmy właśnie o którymś alkomacie, chociaż raczej o x50, bo nie trzeba ustników tylko można bezdotykowo mierzyć, jak czesto trzeba kalibrować taki sprzęt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś samotny/samotna? poznajmy się :) http://www.poznajki.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś nowego na rynku? Co polecicie dla teścia na 60-tkę? Od dwna już coś wspominał, a teraz byłaby okazja, ale nie chcemy kupić bubla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkohit X8 lub X45. Troszkę nowsze, ale na sprawdzonych sensorach. Zależy ile chcesz wydać? Ale co byś nie wybrała teść powinien być zadowolony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezent składkowy, więc cena nie gra głównej roli. Nie wiem, 400-500 zł będzie ok na taki sprzęt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę, że spokojnie. zresztą sama porównaj ceny, moim zdaniem zmieścisz ***s://***ceneo.pl/49621865. za dobry alkomat mniej więcej tyle trzeba dać. ale w ostatecznym rozrachunku i tak wychodzi taniej niż mandat czy testery jednorazowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Świdniku na Policji mozna samemu sprawdzić stan trzeźwości - zamontowany jest nowoczesny alkomat w poczekalni - dla dyskrecji i komfortu badającego się człowieka :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...