Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czym się sugerować przy zakupie kombajnu

Utworzony przez Quesico, 29 stycznia 2014 r. o 20:05
Witam! Od tygodnia stałem się posiadaczem 20HA ziemi po babci, ponieważ ceny ziemi w tym regionie nie są zbyt wysokie postanowiłem ją uprawiać. Niestety w okolicy brak żywej duszy i jestem zmuszony zakupić urządzenia m.in. kombajn ponieważ zakup nowego sprzętu przerasta moje możliwości. Szukam informacji czym kierować się przy zakupie kombajnu. Czy oferta  http://www.mascus.pl/rolnictwo/uzywane-kombajny-rolnictwo jest ciekawa?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio kolega Sajmon kupował kombajn i powiem wam że wyboru za bardzo nie ma. Ale udało mu się dostać jeden na promocji. Wszystko działa sprawnie jak na razie mam nadzieje że będzie z tego zadowolony bo sporo wydał na taki kombajn myślałem że to jest tańsze a tu proszę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...