Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dymi z rury wydechowej? Dzisiaj kontrole policji w całej Polsce

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 sierpnia 2019 r. o 09:05 Powrót do artykułu
I prawidłowo. Sprawdzać trucicieli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze. Już nie da się patrzeć na Januszy w 20 letnich passatach tdi co niby mają przebieg 150 000 a za nimi kłęby czarnego dymu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dla tego MPK dziś wysłało te nowsze autobusy na linie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękny widok. Policjanci łapiący kopciuchow. Częściej takie akcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto wiedzieć, że samochody emitują 10% zanieczyszczeń zwanych smogiem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bardzo dobrze. Już nie da się patrzeć na Januszy w 20 letnich passatach  tdi co niby mają przebieg 150 000 a za nimi kłęby czarnego dymu."
 wolisz widok nowego tdi przepalającego za miastem filtr DPF?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy wieśwagen z ludowego koncernu rzeszy kopci jak lokomotywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sprawdzą samoloty, palące tony paliwa, samochody to mały problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy lapac tdi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy lapac tdi
 to znaczy że CR nie dymią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1.9 tdi to najwięksi truciciele. Na światłach czy w korku nie da się za tym stać. Głowa boli i oczy łzawią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie działania potwierdzają niski poziom intelektualny niektórych służb. Samochody mają marginalny wpływ na smog, ale statystyki trzeba wyrobić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Jelcze spełniają normy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, że podczas badania technicznego obowiązkowego analizują spaliny autom benzynowym a diesli NIE...!!! Na pytanie dlaczego, diagnosta odpowiada: "bo połowa diesli nie przeszła by badań"...!!! Co nie znaczy, że benzyny też nie dymią!!! Nie mam nic przeciwko starym autom nawet dieslom, mogą mieć i 30 lat ale jak są zadbane i sprawne to nie są problemem... Natomiast wszystkich kastratów z DPF, kataliztorów i wszelkiej maści wymysłów mechaniki jak teniej jeździć lub po prostu niesprawnych trrucicieli tępić i jeszcze raz TĘPIĆ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy z taką werwą będą badać dym z kominów domów, np. na takim osiedlu Świt? Przychodzi jesień, zima, a potem wczesna wiosna i nie ma czym oddychać! Trujące wyziewy aż szczypią w oczy, nos, gardło! Ale jak zwykle, zamiast czepiać się tych którzy trują na potęgę to czepiamy się nie tych co trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze strucle należy eliminować z ruchu proponuję bez zapowiedzi takie akcje przeprowadzać. A i za wyziewy z kominów służby powinni się wziąć solidniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli dzisiaj dzień koniecznie z yanosikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój Tata w partii nie byli i nie nakradli bym woził du.... nowym pojazdem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio jechało przede mną kopcące bmw i po raz pierwszy wykonałem tel  na 112, po chwili oddzwoniła lokalna policja z prosbą o aktualną lokalizację kopciucha, po kilku kilometrach został zatrzymany. Nie moze byc zgody na to aby taki cwaniaczek z wycietym filtrem zatruwał wszystkich za wyjatkiem siebie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry olej w silniku zregenerowany filtr DPF i po sprawie jak sie uzywa tanich czesci czy plynów w aucie to sie bedzie kopcic :) miałem ten problem i dobrze dobrałem olej syntetyczny ktory nie brudził foltra DPF i problem zniknał olej znalazłem na lubematch wyszukiwarce olejów na stronie Shella
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...