Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzaminy na prawo jazdy w Lublinie i Puławach będą zdawane na nowych samochodach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 października 2018 r. o 21:34 Powrót do artykułu
Nie dziwię się, że dealer dzierżawi wordowi samochody w cenie dumpingowej 1 zł + VAT nota bene prawnie zabronionej. Cena dzierżawy w warunkach rynkowych i przy pełnej transparentności nie może odbiegać od ceny dzierżawy samochodu na wolnym rynku, a to nie 1 zł miesięcznie tylko co najmniej kilkadziesiąt złotych dziennie. Wniosek z tego, że za dzierżawę aut zapłacą dealerowi szkoły nauki jazdy, które będą zmuszone do wymiany parku samochodowego i zakupu identycznych aut ale już za cenę rynkową...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OSK będą zmuszone do wymiany pojazdów? A kto ich do tego ma niby zmusić? Nie podobają się Hyundaie? Bo za tanio? I tak oferta skody była najgorsza, więc nici z pozostania przy nich. Nikt nikogo nie zmusza do zakupu nowych aut, OSK mogą szkolić na innych, nie ma obowiązku nauki na takim samym pojeździe. OSK może również udostępnić swoje auto do egzaminu. Nikt również nie zmusza do zakupu Hyundaia u tego konkretnego dilera. Nie rozumiem dlaczego wolny rynek, tak wielu osobom nie odpowiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale boli dupka, że hyundai. Co to za różnica jaka marka?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No a co z ceną rynkową jest nie tak? Jest jaka jest... Przetarg dotyczył wynajmu, a nie zakupu. A co do zakupu, Diler który wygrał dysponuje najwiekszymi rabatami dla OSK. Ja jestem zadowolony z ceny i aut. A to dlatego, że mam gdzieś jazde na LPG o podcieranie d** szkłem, kursanci zawsze narzekali że inaczej się jezdzi autem z LPG jak samym PB, a dla kogoś kto ma pierwszy kontrakt z autem, to ogromny dyskomfort.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle hajsu przybyło za uwalanie ludzi że se nowe bryki kupują to nieźle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy był "maluch" i "duży" Fiat !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt tu nikogo nie zmusza do wymiany aut przez OSK. Dobra szkoła nauczy jeździć nawet i maluchem, też, że kursant zda na Porsche
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt tu nikogo nie zmusza do wymiany aut przez OSK. Dobra szkoła nauczy jeździć nawet i maluchem, też, że kursant zda na Porsche
 Zapewniam Cię, że nie zda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 zł za miesiąc wynajmu samochodu to jest patologia. Za te samochody tak naprawdę zapłacą szkoły nauki jazdy, pieniędzmi od swoich kursantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jako mieszkaniec osiedla Ponikwoda nie życzę sobie zajeżdżania przez L-ki naszego osiedla. Wnoszę o zmianę miejsca egzaminowania na inne osiedla. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jako mieszkaniec osiedla Ponikwoda nie życzę sobie zajeżdżania przez L-ki naszego osiedla. Wnoszę o zmianę miejsca egzaminowania na inne osiedla. Pozdrawiam
 ale to nie jest koncert życzeń drogi Ponikwodzianinie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiam 86 $ za godzine pracy w domu. Bylem zszokowany, gdy moja sasiadka powiedziala mi, ze wynosi srednio 95 USD, ale teraz widze, jak to dziala. Teraz czuje taka swobode, ze jestem swoim wlasnym szefem. Oto, co robie..............>>>>>>> w­w­w­.­M­o­n­e­y­4­6­.­c­o­m­
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To właśnie taki książkowy przykład strategii ludzi z PO. W podobny sposób rządzili Polską. Niby wszystko legalnie a jednak własne interesy zabezpieczone. A zapłacą za to inni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No a co z ceną rynkową jest nie tak? Jest jaka jest... Przetarg dotyczył wynajmu, a nie zakupu. A co do zakupu, Diler który wygrał dysponuje najwiekszymi rabatami dla OSK. Ja jestem zadowolony z ceny i aut. A to dlatego, że mam gdzieś jazde na LPG o podcieranie d** szkłem, kursanci zawsze narzekali że inaczej się jezdzi autem z LPG jak samym PB, a dla kogoś kto ma pierwszy kontrakt z autem, to ogromny dyskomfort.
 Ktoś kto ma pierwszy kontakt z autem oczywiście od razu wyczuje różnicę PB,LPG.Sratatata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojtam ojtam, niech szkoły też wynajmą po tej złotówie za m-c i git
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej to skończyć z egzaminami w Puławach. Co to za jazda egzaminacyjna z rondem z jednego pasa..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaaha teraz kobitki po zdanym egzaminie zakupią sobie hyundaia i20... Żałosne...! Tak jak wcześniej fabię i toyotę yaris... Pamiętacie wysyp?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...