Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Genewa 2019 pod znakiem samochodów elektrycznych. Jakie nowe auta zobaczymy na targach?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 marca 2019 r. o 10:18 Powrót do artykułu
Na prąd to ja mam kosiarkę !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Auto elektryczne... Auto jeździ w Warszawie a rura wydechowa jest w Kozienicach... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Volkswagen kiedyś robił na mnie wrażenie, teraz patrze na niego z politowaniem, od 10 lat nie mają pomysłu na wyglad samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pseudo ekologia finansowana przez szfabow. Nie ma czegoś takiego jak ekologiczne auto. Coś musiało tą energię wytworzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kopalnie litu, zdewastowana przyroda przez budowę farm wiatrowych, wycinane lasy pod kopalnie odkrywkowe węgla brunatnego i to wszystko oczywiście dla ekologii. Tylko jakoś dziwnie świat zapomniał o biopaliwach i etanolu produkowanym z resztek roślinnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie interesuje sie elektrycznymi samochodami. One nie są dla mnie i nie do końca przemawia mnie ich fenomen. Ja czekam na nową wersję korando. Widziałem w jakimś artykule zdjęcia ale czekam na więcej i lepsze. Będę się zastanawiał nad kupnem samochodu i kto wie może akurat na ten padanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...