Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak przygotować auto do jesieni?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 października 2019 r. o 15:10 Powrót do artykułu
Zaopatrzec sie w skrobaczke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmienić opony na jesienne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już jak DW nie ma o czym pisać niech napisze jak przygotować ayto na każdy miesiąc. Co za bzdura...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie opony polecacie z zimówek? Nie zdążyłem jeszcze kupić a stare już łyse i do jazdy się nie nadają, coś solidnego by się przydało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zakupiułem w tamtym sezonie zimowym opoy Uniroyal MS 77 Plus do Astry G 185/65/15 bierznik i byłem w górach jak najbardziej opony sprawdziły się na śniegu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również jestem użytkowikiem opon Uniroyal, bardzo sobie je chwalę. W zimowym okresie, zależy mi aby opony nie slizgały się w śnieżno-błotnej chlapie. I te opony potrafią sprostac moim oczekiwaniom. Dlatego jak ktoś pyt czy warto- mówię zdecydowanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o to nie wiedzialem że aż tylu zwolenników tej marki, muszę na dniach kupić dzięki za polecenie, to ms 77 plus podobno świetne na wodę, zima ma być mocna w Polsce to będzie mozna sprawdzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry, miło mi, że klienci wybierają opony marki Uniroyal. Na zbliżającą się zimę polecam oponę - MS plus 77 - idealnie sprawdzającą się na zimnych (mokrych i suchych) nawierzchniach.  Została ona opracowana specjalnie z myślą o mokrej nawierzchni zimą. Wyróżnia się jodełkowym bieżnikiem, z szerokimi, otwartymi kanałami – pozwala to na skuteczne odprowadzanie wody, co przekłada się na wzrost bezpieczeństwa. Gdyby pojawiły się jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam,  Konsultant marki Uniroyal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam a jaka jest żywotność opon zimowych Uniroyal ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry, żywotność opon zależy od wielu czynników. Koncentrujemy się na jakości przez cały proces produkcyjny, wykorzystując najlepsze komponenty i zaawansowane technologicznie materiały. W trakcie procesu rozwojowego monitorujemy i dokładnie testujemy każdy aspekt budowy naszych opon. Testujemy nie tylko fizyczne osiągi naszych opon w różnych warunkach, ale także ich wytrzymałość i stan bieżnika na różnych etapach eksploatacji. Wytrzymałość opon stanowi o korzystnym stosunku ceny do jakości. Im dłużej opona zachowuje dobry stan, tym rzadziej trzeba ją wymieniać. I im bardziej równomierny rozkład ciśnienia, tym większa oszczędność paliwa. Gdyby pojawiły się jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Konsultant marki Uniroyal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam te oponki uniroyal i chyba 5 lat mam gwarancji od sklepu w którym kupowałem wiec całkiem niezle, duzo nie jezdze to mam zamiar nie wymieniac ich w niedalekiej przyszłosci bo dobrze mi sie na nich jezdzi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pięć lat gwarancji na opony zimowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są może sklepy stacjonarne, w których mogę zobaczyć i kupić opony Uniroyal?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry, opony Uniroyal możesz kupić online, ale również stacjonarnie. Zapraszam na stronę ***s://***uniroyal.pl/samochod/znajdz-sprzedawce gdzie znajdziesz adres salonu, odpowiadający wybranej przez Ciebie lokalizacji. Gdyby pojawiły się jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Konsultant marki Uniroyal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to zmieniam obowiazkowo opony. Najczęściej są to Uniroyal. W tym roku mam MS 77 plus. Nie zawodne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...