Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Który zakład w Lublinie lub okolicy do montaży instalacji LPG?

Utworzony przez Darion, 4 grudnia 2019 r. o 20:29
Witam, chciałem niedługo założyć instalację LPG. W ostatnim aucie które miałem było BRC jakiś stary model, ale długo służył. Poprzedni właściciel miał instalację 5 lat, jak jeszcze 4. Więc pewnie chciałbym coś w tym stylu założyć u siebie. Które zakłady w Lublinie lub okolicy są godne polecenia? W sieci jest tego sporo, ale nie chciałbym trafić na jakiegoś pseudofachowca. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie auto chciałeś zaazować ? łatwiej będzie z doborem instalacji. Teraz na rynku najszęściej wkładane jest BRC sq32 (najnowszy model). Zerknij sobie na sieci serwisów w swoich okolicach może masz blisko to podjedź i zapytaj co Ci gazownik radzi  ***lpg-brc.pl/index.php/siec-serwisow?name=lubelskie1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam Audi A6 z silnikiem V6 o pojemności 2,4l. Nie wiem czy to jest prosta jednostka czy nie, ale ze względu na koszty LPG wydaje się najlepszą opcją w tym momencie. A który zakład z tej listy byłby najlepszy? Znasz może któryś? Bo na pewno podzwonię i zobaczę jak terminy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety nie jestem z tych okolic więc w ciemno Ci nie polecę. Silnik dobry pod gaz i bez problemu każdy się podejmie montażu. Myślę, że dobrą opcją mogłoaby tu być instalacja BRC P&D ale to już gazownik Ci najlepiej doradzi, poczytaj jeszcze opinie n google o tych zakłach i podzwoń a najlepiej jak masz któryś blisko to sam podjedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobiłem rozeznanie i jestem umówiony u Stadnickiego na Społdzielczosci Pracy na montaż. Będzie tak jak pisaleś BRC Sq P&D bo tylko ta instalacja pasuje pod ten silnik. Mam nadzieje że wybór będzie trafiony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie z tego co się orientuję w większych jednostkach P&D się najlepiej sprawdza i bardzo dużo osób decyduje się na jej montaż. Myślę, że to już sprawdzony model i nie będzie Ci sprawiał kłopotu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę to trwało, ale auto już po montażu. Na razie jazda spokojna po mieście, trochę przycisnąłem na obwodnicy. Spalanie po wyjeżdżeniu całego zbiornika oscyluje w okolicy 13l/100km, biorąc pod uwagę że na Pb było 11-11,5l/100km wynik jak na razie niezły. Ale na dokładną opinię będzie czas jak zrobię przynajmniej ze 30-40 tys.km. Wtedy będzie można coś więcej napisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak z serwisowaniem instalacji ? przeglądy co 15 tys czy wcześniej ? Spalenie zupełnie normalne po czasie może się zmienić +/- 1l ale według mnie jest dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na razie jeszcze o serwisowaniu nie myślę. Przeglądy faktycznie są co 15 tys.km, przy innych instalacjach były co 10 tys.km. Więc na pewno to świadczy o lepszych jakościowo podzespolach. Dziś byłem jeszcze na sprawdzeniu map po przejechaniu pierwszego tys.km i wszystko było ok. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam instalację BRC i jestem po pierwszym przegladzie. Wszystko jest w porządku. Powiedziano mi że na kolejny mogę przyjechać jak się gwarancja będzie kończyć. Nie jeżdżę też jakoś strasznie dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram przedmówcę. Mi właśnie mechanik doradził BRC. Ja się kompletnie na instalacjach gazowych nie znam i zaufałam. No bo kto ma lepiej doradzić jak nie ma własnego faceta pod ręką. Jestem po pierwszym przeglądzie i jest wszystko ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mechanik odgrywa tak na prawdę najważniejszą rolę i od niego wszystko zależy. Dobrze mieć kogoś sprawdzonego. W przypadku BRC trzeba się znać na rzeczy i dopiero prawidłowo zamontowana i zestrojona będzie się nam odwdzięczać oszczędnościami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...