Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Legenda wiecznie żwawa. Nasz test nowego subaru impreza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 grudnia 2017 r. o 10:53 Powrót do artykułu
wychodzimy z założenia, że, dobra firma to solidna firma. dlatego kładziemy szczególny nacisk na to, aby byli zadowoleni z naszych okien w lublinie. ***oknadrzwi-lublin.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka legenda bez jaj. Subaru jest dobrym samochodem ale nie legendą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mam subaru, ale mam impreze :-d. a tak na serio, to strasznie mnie "razi" to pomieszanie angielskiego i polskiego na zdjęciu widocznym tutaj: ******dziennikwschodni.pl/galeria.html?gal=999678876&art=1000210173&f=2 "temp wody - cold" "tmp oleju" "avg. pręd" (jakby nie można było użyc polskiego skrótu "śr" ) już mogli to zostawić po angielsku, a nie odstawiać takie "cyrki"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na no auto to został już chyba tylko KAC po Imprezie... Szkoda, że tak się niszczy coś co było jedyne w swoim rodzaju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z takich samochodów to mnie bardziej się podoba model 308 od peugeot. Duży i rodzinny model, czego chcieć więcej. Przymierzam się właśnie do jego kupna, bo trwają wyprzedaże roczników i liczę na jakiś spory rabat !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...