Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Nowy blok otoczony tylko miejscami dla niepełnosprawnych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 sierpnia 2019 r. o 08:29 Powrót do artykułu
OD UNII LUBELSKIEJ DO UNII DEVELOPERSKIEJ KOCHANI MIESZKANCY LUBLINA WEZCIE SIE WKONCU ZA TYCH R A D N Y CH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyczyny dewelocwaniaków z Zuko-Grodu stają się sławne w całym kraju, a może wkrótce także w Europie. Wreszcie Kozi Gród stał się rozPOznawalną "marką".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo jest na Strzeszewskiego 23, kolejny dewelo magik. Miasto Cudów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już z 6 zł zarobiłeś pisząc post za postem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bareja by tego nie wymyslił :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie wina dewelopera tylko durnych przepisów budowlanych, nie można wybudować żeby było praktycznie i dla ludzi tylko trzeba kombinować jak ominąć przepisy żeby w ogóle dało się coś postawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Założę się, że ten rympał był uzgodniony z UM, bo nikt nie będzie zlecać projektu za kilkaset tys. ryzykując, że taki projekt wyląduje w koszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapytajcie Żuka co o tym sądzi? pokażcie mu efekty pracy jego podległych urzędników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to akademik, a niepełnosprawnych studentów, zmotoryzowanych ma być sporo w tym obiekcie. Wszystko się zgadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym mieście rządzą deweloperzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapytajcie Żuka co o tym sądzi? pokażcie mu efekty pracy jego podległych urzędników.
 To sarkazm, prawda? "Dobry car", który "nie wie", co wyprawiają jego "źli bojarzy"? Nie zdziwiłbym się, gdyby się okazało, że to właśnie sam car podsunął dewelocwaniakowi ten pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny cyrk to STANOWSKA - która blokuje inwestycję WIKANY nad Zalewem Zemborzyckim. Bloki stoją od zimy a nie można w nich mieszkać bo jaśnie pani nie daje zgody na ich użytkowanie. Szkoda, że Żuk ma to w *** ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł o tym, że powiedzieli o sprawie w TNV TURBO? Litości..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jestem zdania że winne są ułomne i jak widać martwe przepisy. Może trzeba je zmienić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł o tym, że powiedzieli o sprawie w TNV TURBO? Litości..
 Ta gazeta od dawna już schodzi na psy. Liczą się kliki a nie rzetelność dziennikarska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym mieście rządzą deweloperzy.
 +1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już kilka miejsc dla niepełnosprawnych deweloper czyli Firma Luk sprzedał mieszkańcom za 15 tysięcy sztuka. Trawniki wokół budynku nie zostały wykonane na placu zabaw rosną chwasty więc może też zostaną zamienione na miejsca parkingowe i sprzedane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest jawna patologia, ja nie wiem jak nadzór budowlany chce licencjonowac powaga swego urzedu taki cyrk. Ciekaw jestem kto sie pod tym podpisze. Najłagodniej mówiąc jest to sprawa nieelegancka, i tak sie nie robi, bo szafowanie tematyka niepełnosprawnosci jest po prostu wyjatkowo podłe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest jawna patologia, ja nie wiem jak nadzór budowlany chce licencjonowac powaga swego urzedu taki cyrk. Ciekaw jestem kto sie pod tym podpisze. Najłagodniej mówiąc jest to sprawa nieelegancka, i tak sie nie robi, bo szafowanie tematyka niepełnosprawnosci jest po prostu wyjatkowo podłe.
 Jeśli budowa (i kwestia "niebieskich miejsc parkingowych) jest zgodna z zatwierdzonym przez prezydenta miasta Lublin projektem, to obawiam się, że nadzór niewiele może tu zdziałać. Kartel działa jak dobrze naoliwiona maszynka do tłuczenia kapuchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł o tym, że powiedzieli o sprawie w TNV TURBO? Litości..
Ta gazeta od dawna już schodzi na psy. Liczą się kliki a nie rzetelność dziennikarska.
 Witamy w świecie lubelskiego Pudelka !!! :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...