Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Małe tablice rejestracyjne, dla kogo i na co należy uważać?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 sierpnia 2019 r. o 14:31 Powrót do artykułu
Dobrze. Pora skończyć ten Festyn!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędnicy byli nie przeszkoleni i wydawali tablice każdemu kto chciał, to teraz trzeba ukarać kierowców. Takie cuda tylko w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cwaniactwo nie powinno popłacać - ktoś chciał być oryginalny, to niech teraz płaci za wymianę. Dla mnie takie małe tablice to straszny kicz i buractwo. Jeden u innego podpatrzył i zaczęło się błazeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"to teraz trzeba ukarać kierowców" - spokojnie, powoli, tylko tych kierowców co skłamali na wniosku. Urzędnik nie sprawdza czy dany model ma miejsca na dużą tablicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej: stworzono możliwość dla tych, którzy naprawdę jej potrzebują, ale polactwo musiało jej nadużywać dla szpanu, lansiarstwa i durnego efekciarstwa, aż trzeba było zlikwidować możliwość. Kierowcy są sami sobie winni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"dla szpanu, lansiarstwa i durnego efekciarstwa" - ładne określenia na buractwo. Przecież to jest bardziej kiczowate niż Sławomir.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"to teraz trzeba ukarać kierowców" - kto tych biednych kierowców zmuszał do poświadczanie nieprawdy we wniosku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem fajniejszy i bardziej cool, bo mam małe tablice. Ale wiocha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędnicy byli nie przeszkoleni i wydawali tablice każdemu kto chciał, to teraz trzeba ukarać kierowców. Takie cuda tylko w Polsce.
 Urzędnicy chcieli ułatwić kierowcom i wymagali jedynie oświadczenia, ale jak widać zaraz znaleźli się idioci którzy oświadczali nieprawdę a teraz płacz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że zminusowali mnie przyspawani do stołków urzędnicy, którzy swoje posadki mają dzięki koneksjom rodzinnym albo z nadania partyjnego, więc odpowiadam: to urzędnicy stworzyli lukę poprzez oświadczenia, z której korzystają Janusze. Gdyby wymagano zaświadczenia skąd pochodzi sprowadzane auto to by Janusze nie pisali kłamstw w oświadczeniu. Przerośnięta biurokracja kiedy było trzeba to nie zadziałała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mała tablica to mały... Wiadomo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Redaktorze,skutkuje zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego pojazdu, nie dowód rejestracyjnego kierowcy.tTrochę pomyśleć zanim się napisze,to nie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurła a taki na wiosce byłem cool i trendy, se w moim TDI 1,9 i co teraz mam zmieniać, w czerwonego markera zainwestowałem żeby jedno "i" poprawić, tablice jak na hamerykańcu nikt we wiosce takich nie ma... i co wszystko w d... ? to jakaś granda !!! To chociaż niech tym personalizowanym obniżą cenę, bo tysiąca nie dam, a laski jakoś cza rwać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny artykuł ... lanie wody, szukałem, i w przepisach nigdzie nie ma że chodzi o samochody amerykańskie czy też japońskie i to jest błąd, co ustawa mówi o tablicach : 1. Tablice rejestracyjne ze względu na rozmiary dzielą się na: 1) samochodowe: a) jednorzędowe i dwurzędowe - do oznaczania wszystkich rodzajów pojazdów, z wyjątkiem motocykli, ciągników rolniczych, motorowerów i pojazdów rodzaju "samochodowy inny" (kategorii L6e i L7e), b) jednorzędowe zmniejszone - do oznaczania pojazdów silnikowych posiadających zmniejszone wymiary miejsca konstrukcyjnie przeznaczonego do umieszczenia tablicy rejestracyjnej, z wyłączeniem motocykli, ciągników rolniczych, pojazdów wolnobieżnych wchodzących w skład kolejki turystycznej i pojazdów rodzaju "samochodowy inny"; więc wystarczy napisać oświadczenie, bo mam mały zderzak z przodu, i wystarczy, gdyby były wskazane konkretnie kraje pochodzenia, to znów podniósł by się krzyk o dyskryminację lub wyróżnianie tych krajów, zamiast tego stworzono przepis który od początku było wiadomo że będzie powodować nadużycia, więc WTF ???? pula tablic się kurczy i nie każdy się załapie, bo na maluszka Janusz założył małe tablice, na BMW, AUDI, itp a kolega czeka na super furę która za rok będzie dostarczona i może zabraknąć :-) tablic, więc zaczynamy karać, ludzie się przestraszą, lub przy okazji zarobi "Skarb Państwa" a skąd my to znamy ... większość ustaw to buble :-) więc o co chodzi ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta " jedyna możliwość, by uniknąć konsekwencji" wcale nie jest jedyna. Są jeszcze inne, a najlepiej szybko zezłomować grata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
''Każdy ubiegający się o wyrobienie małej tablicy rejestracyjnej musi podpisać oświadczenie, że posiada samochód z miejscem przeznaczonym do jej montowania.'' Czyli każdy kierowca podpisując takie oświadczenie podpisuje prawdę. Każdy samochód posiada miejsce na małą tablicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Pedtos skompromitowałeś się czepiasz się literówki a sam zamiast Pedros napisałeś Pedtos "Trochę pomyśleć zanim się napisze,to nie boli."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...