Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Narzedzia do naprawy rowerów i nie tylko

Utworzony przez Zenon, 16 lutego 2018 r. o 19:14
Cześć. Przymierzam się do otwarcia własnego serwisu, który specjalizował by się w naprawach rowerów i w związku z tym poszukuję narzędzi do tego typu napraw. fajnie byłoby jak by tymi narzędziami można było też pogrzebać przy samochodach, coś na kształt uniwersalne. może ktoś ma w tym temacie doswiadczenie i się wiedzą podzieli? pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej. Jest trochę marek specjalizujących się w branży rowerowej i jak się dobrze poszuka to coś się znajdzie. ja akurat posiadam mały zestaw składający się z narzędzi Uniora, który kupiłem u dystrybutora. nie jest to zbyt duża ilość, ale te najbardzoej niezbędne do podstawowych napraw jak płaskie klucze z nasadką, czy nawet centrownice. tak od siebie dodam, że tej firmy są ładnie wykonane, mocne i poręczne, a z resztą co będę Ci pisał. poszukaj na stronie tej firmy., pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam się zastanawiam nad kupnem narzędzi Uniora i ja akurat wypatrzyłem kilka ciekawych modeli, ale na ceneo i myślę, że nie bedzie tu zadnego ryzyka, bo jak opis nie będzie się zgadzał z rzeczywistoscią , to zawsze mam te 14 dni na zwrot towaru. może ktoś zna jeszcze inne firmy specjalizujące się w narzędziach do napraw rowerów? pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firm specjalizujących się w produkcji narzędzi do napraw jednośladów w tym przypadku rowerów jest trochę, ale myślę, że jednak na ich tle itak Unior wypada najlepiej ze względu na dobrą jakość wykonania, trwałość i ceny. własnymi słowami nazwałbym, że narzędzia tej firmy to taki mercedes wśród narzędzi. pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Unior?? Co to jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szanopwny kolego. unior to firma dla koneserów i z tradycjami można go śmiało porównać do Parkera wśród piór, ronsona wśród zapalniczek lub mercedes wśród aut. co najlepsze nie kupisz tych narzędzi w badziewnych marketach. poczytaj opinie w necie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że znawcy tematu i co co sie interesują majsterkowaniem znają Uniora i nie trzeba tego zachwalać, bo firma konkretna. mi najzwyklejszy prosty zestaw tej firmy wystarcza żeby wszystkoe naprawy ogarnąć dzięki cemu nie musze latać do serwisu i przepłacać za usługi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuszna uwaga. każdy, kto nie ma dwóch rąk lewych i jest mężczyzną to powinien umieć cos naprawić w domu, na działce czy w samochodzie. nie trzeba do tego żadnych dużych inwestycji, bo wystarczą najzwyklejsze narzędzia. jak ktoś lubi często kupować, to niech kupuje marketowe. a jak ktoś lubi być oszczędnym i mieć na wiele lat coś porządnego, to z wyższej półki jak choćby Unor. pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...