Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Znajoma co pracuje w pewnej firmie lichwiarskiej mówiła mi że nie jeden już brał ,,chwilówki'' aby zapłacić mandat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z tego, sK0ro rowerzyści nadal będą bezkarnie P0mykać P0 chodnikach z prędK0ścią dźwięku w stanie głębokiego uP0jenia, przez co paliwacuch boi się wyjść ze swojej piwnicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z tego, sK0ro rowerzyści nadal będą bezkarnie P0mykać P0 chodnikach z prędK0ścią dźwięku w stanie głębokiego uP0jenia, przez co paliwacuch boi się wyjść ze swojej piwnicy?
 :) +1, tekst autoski, ,,Ty to masz łep''...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Znajoma co pracuje w pewnej firmie lichwiarskiej mówiła mi że nie jeden już brał ,,chwilówki'' aby zapłacić mandat..." - tylko pędząc do lichwiarza nie zarobi kolejnego. Albo lepiej, żeby autobusem pojechał, skoro jazda zgodnie z przepisami jest w jego wykonaniu niewykonalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Znajoma co pracuje w pewnej firmie lichwiarskiej mówiła mi że nie jeden już brał ,,chwilówki'' aby zapłacić mandat..." - tylko pędząc do lichwiarza nie zarobi kolejnego. Albo lepiej, żeby autobusem pojechał, skoro jazda zgodnie z przepisami jest w jego wykonaniu niewykonalna.
 Akurat POnoć pijani rowerzyści co jeździli PO chodnikach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Akurat POnoć pijani rowerzyści co jeździli PO chodnikach." - no i co z tego, że rowerzyści? Rower można przewozić autobusem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przysiegam stac na strazy konstytucji i sluzyc narodowi polskiemu NIE ZAPOMNIJCIE ZE MY WAM PLACIMY POBORY I EMERYTURKI W WIEKU 40 LAT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W TYM ROKU" (3 dni) zrobiłem jakieś 800km (wczoraj 322). Nie zauważyłem, by ktokolwiek jeździł bardziej zachowawczo. 110 km/h a na trasie ok. 50km z 10 samochodów mnie spoko wyprzedziło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A PiSać wszędzie bedą, że większe mandaty to za poPiS jazdy kierowców. A restrykcje podwójne - podwyżka mandatów i równocześnie więcej pukntów (od 17 września). Tylko podejść do PiSuara i się posikać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to miszczowie prostej jazda teraz pokarzcie co umiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...