Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nissan Qashqai w słabszej wersji. Czy warto?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 czerwca 2019 r. o 08:35 Powrót do artykułu
130 tysięcy ? Uff sporo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
130 tys. to "niezbyt wiele"? Ciekawe dla kogo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre auta. W starszej wersji ja odnotowuje brak usterek, przegląd auta na bieżąco w moim przypadku to podstawa bo tak dzień w dzień do pracy dojeżdżam. Ostatnio olej z delfi wlałem tylko bo już wymagał wymiany no i filtry, a tak to dobre auto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
130 000 to cena katalogowa za mocniejsza wersje 160KM z automatem po pierwsze. Po drugie i najważniejsze to cena prawie najbogatszej wersji Tekna z pakietem premium (brakuje tylko pełnej skóry nappa). Cena za taki automat jaki jest w Qashqai i wyposażenie stosunkowo nie jest zła. Pamiętajcie, że Nissan ma teraz duże rabaty, więc ta cena katalogowa to tylko informacyjnie jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Montaż tak małych, wysilonych silników spowodował, że od Nissana odwróciło się sporo klientów. Moim zdaniem przede wszystkim z obawy przed usterkami silnika - ciekawe ile kilometrów wytrzyma turbina, pewnie padnie tuż po gwarancji jak to zwykle bywa. Wcześniej jeździłem Nissanami, ale zrezygnowałem z zakupu z powodu silnika - gdyby mieli co najmniej 1,6 w turbo, to bym kupił. ten od kosiarki to porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
130 kafli za taka blaszanke ??? chwalićie starą weresje,a przecież tam nawet radio dobrze nie działa,a schowki ???,to jakaś abstrakcja dla tych pawianów,bo po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiłem Acenta z pakietem technologicznym za 86tys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...