Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe Audi A5: Zdecydowanie męski typ

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 grudnia 2016 r. o 19:35 Powrót do artykułu
Artykuł kórwa sponsorowany!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupujcie "szajswageny". Byłem szczęśliwym posiadaczem A5, już nie jestem i "płakałem" jak oddawałem kupcowi. "Przewaga dzięki technice" w mojej a5 /nówka z salonu/ przejawiała się: awaria skrzyni biegów S-tronic po 5 tys. km, następna przy 80 tys. km mechatronika i sprzęgła. Następnie awaria silnika 2,0 TFSI przy 105.000 km, wieczny łańcuch rozrządu nie wytrzymał tak potężnego przebiegu. Kolejna awaria 107.000 km - pompa oleju i znowu coś zaczęło szarpać S-tronikiem, stąd decyzja uciekać z nim "do żyda". Polecam wszystkim miłośnikom marki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
audi już mnie wyleczyło z audi....nigdy więcej audi....choć są też inne poglądy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...