Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opony zimowe

Utworzony przez ojaef, 16 listopada 2019 r. o 18:20
Szukam dobrych opon, w rozsądnych cenach, to już najwyższy czas na kupno i wymianę opon na zimę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry, Zachęcam do zapoznania się z ofertą marki Uniroyal. Na zbliżający się sezon polecam model MS plus 77 ***s://***uniroyal.pl/samochod/opony/ms-plus-77 oponę stworzoną do jazdy w trudnych, zimowych warunkach. Dzięki niej poprawia się komfort prowadzenia samochodu, zwiększa się stabilność na zimnych nawierzchniach, zarówno mokrych, jak i suchych.  Gdyby pojawiły się jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Konsultant marki Uniroyal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie paramatry ma te opona Uniroyal?? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do jakich marek macie model MS plus 77? Czy do Peugeota 508 dostanę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do jakich marek macie model MS plus 77? Czy do Peugeota 508 dostanę ?
 tutaj na stronie możesz sobie sprawdzić czy mają Twój rozmiar ***s://***uniroyal.pl/samochod/opony/ms-plus-77
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie paramatry ma te opona Uniroyal??
  Dzień dobry, opona marki UNIROYAL MS Plus 77 posiada klasę przyczepności C – oraz jodełkowy wzór bieżnika z szerokimi, otwartymi rowkami, co sprawia, że to idealna opona do jazdy na śniegu, po błocie i na mokrej nawierzchni w zimie. Opony z doskonałą przyczepnością na mokrym asfalcie gwarantują nie tylko krótszą drogę hamowania, ale także lepsze trzymanie się drogi oraz większą stabilność. Warto dodać, że parametr określający przyczepność danej opony na mokrej nawierzchni i tym samym przypasowanie odpowiedniej wartości literowej odbywa się podczas porównania z oponą referencyjną (można ją określić jako średnią spośród ogumienia spełniającego europejską homologację). Opony w klasach A, B i C (z zielonym paskiem na etykiecie) zachowują wyższe parametry od opony referencyjnej. Gdyby pojawiły się jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Konsultant marki Uniroyal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobacz sobie jeszcze całoroczne opony z Yokohamy BluEarth 4S AW21. Dobry stosunek jakości do ceny, opony z bieżnikiem kierunkowym, dobrze odprowadzają wodę. Mam takie u siebie i sprawują się całkiem nieźle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę na Yokohamie 4S AW21. Mogę polecić bo opony warte swojej ceny. Bieżnik solidnie wygląda, bardzo dobra przyczepność. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak ale ja jestem zwolennikiem wymiany opon lato zima bo wtedy mam pewnośc że ta opona spełnia wszystkie parametry bezpieczeństwa a to jest najważniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te uniroyala sie ładnie prezentuja i do tego wyczytałem ze to firma pochodzaca od intercontinentala :D a to wysoka półka 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niebawem zaczyna się termin a zmuszony jestem zakupić nowe opony na zimę. Istnieje mnóstwo rozmaitych rodzajów i nie mam wiedzy które zamówić. Znalazłem ciekawe opony do mojego samochodu jednak ceny dużo się różnią. Znalazłem oponę firmy Royal Black oponymotor.pl/royal-winter-p-18533.html są w korzystnej cenie i również mają korzystne opinie. Co o nich sądzicie? Chciałbym też zapytać czy w oponach zimowych istotny jest współczynnik tarcia i czy warto przepłacać za oponę o klasie A.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...