Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PawełCar - opinie o aucie

Utworzony przez gobers, 29 maja 2017 r. o 16:40
Kto ma możliwość sprawdzenia auta na podstawie numeru VIN? Mam upatrzone, ale ze względu na odległość, nie chcę jechać na ślepo. Jesteście w stanie coś w tym względzie pomóc? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt ci tego nie zrobi za darmo - za takie raporty płaci się po kilka dyszek. Jedynie auto, które jeździło wyłącznie po Polsce daje opcję sprawdzenia całej historii za darmo. Z tym, że akurat np. nowe auto drugi przegląd ma dopiero po 3 latach, więc również trudno powiedzieć, czego się można spodziewać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzę VIN w opisie. Zdobądź go, to wtedy będzie można coś powiedzieć. Nawet za darmo można wyciągnąć jakieś podstawowe informacje, ale zakładam, że nic nie znajdziesz. Teraz sprawdzanie aut zrobiło się zbyt powszechne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzwoniłem, zostawiłem adres mailowy, gościu ma mi dzisiaj wysłać zdjęcie. Ogólnie bardzo w porządku ten właściciel. Dużo konkretów podał. W sensie - wygląda na to, że niczego nie ukrywa. Twierdzi, że po VINie i tak się niczego więcej nie dowiem, a u diagnosty nic nie wyjdzie. No i ponoć auto nie było bite. Zobaczymy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak? Sprawdziłeś raport dla auta? Wyszło coś? Widziałem w raportach już takie info, że trudno było uwierzyć, iż dotyczy to tego samego auta, które jest pokazane w ogłoszeniu :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W raporcie nie ma nic ciekawego - są fotki, chyba ubezpieczyciela, ale żadnego info o naprawach z polisy. Przebieg pokrywa się z tym, co jest wykazane w ogłoszeniu. No cóż - trzeba się będzie wybrać i zobaczyć samochód na żywo. Wtedy może będziemy mogli coś zdecydować. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustaw sobie po prostu kilka samochodów do zobaczenia i przy okazji zalicz też PawełCar. Najlepiej znajdź kilka auta z podobnego rocznika, tej samej marki. Na bank coś sensowego sobie upatrzysz, a przynajmniej nie będziesz robił takiego kawałka drogi dla jednego samochodu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak ci piszą ludzie. Jedź do PawełCar i po drodze ustaw sobie kilka samochodów do zobaczenia. To najbardziej optymalna droga moim zdaniem. Sprawdzisz u diagnosty jedynie ten samochód, który cię zadowoli, a pozostałe olejesz. Jazda w celu zobaczenia jednego auta, to pomyłka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłeś zobaczyć ten samochód? Widzę, że ogłoszenie nadal wisi na stronie tego komisu. Kupiony czy nie? Jeśli nie, to napisz proszę jakie to auto miało wady, bo zamierzam się wybrać je zobaczyć. Mam tylko 30 km, ale też mimo wszystko nie chcę tracić na to czas. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...