Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Andrzej Duda za kierownicą lubelskiego ELVI z Ursusa [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 listopada 2017 r. o 18:34 Powrót do artykułu
Ale poszli na łatwiznę. Przecież to zwykły Lublinek.Brzydki jak cholera!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, ze PIS odbudowuje to, co lewactwo POtrafilo tylko zniszczyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale propaganda ten pojazd to tylko kompozyt nie jeździ i nie ma homologacji, a oni go pokazują jakby był realny. jak są tacy dobrzy i to prawda, niech zaprezentują jak jeździ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada , dno , muł i nic więcej , nawet szkoda komentować. A miał być elektryczny samochód narodowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie na 12 godzin przed wystawą w popłochu wyciągnęli Lublinka z garażu , wymalowali czarny pas z przodu i wydłubali silnik. Jestem pewien że tan samochód nie jeździ albo wsadzili na taśmę dwustronną silnik z meleksa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adrian i tak będziesz siedział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A jak Faja połykał pałąk od kubła, to kiepski był z niego herbatnik."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***youtube.com/watch?v=giofnbzvuhu zobaczcie 8:00 min tam jest pojazd który wygląda jak to elvi kupa g.... zlepek dziadostwa i gruzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pojazd został wydrukowany na drukarce 3D i przykręcony pospiesznie do podwozia lublina, puszka lakieru i odjazd. Dobra robota Waldek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adrianek to się lubi bawić zabaweczkami, tu samochodzik tu nartki, oj nie dorósł chłopaczyna do stanowiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety nie udał nam się prezydent... Nieprawdaż Piotrze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by sie przejechal to by bylo cos trageria
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wycie postkomuny, która zniszczyła odlewnie URSUSA i FSC - bezcenne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trole pisowskie jaka dniówka, bo chce się zapisać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Limuzyna w sam raz dla Maliniaka!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAm pytanie, do Ursusa. Gdzie mogę kupić takie fajne pokrowce na siedzenia do mojego poczciwego Lublina ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Niestety nie udał nam się prezydent... Nieprawdaż Piotrze?
 i tak lepszy niż wódz z Odessy, ten kulson klakstein.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kulson!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznaję,ten pan pasuje na kierowcę!Jak pamiętam Bolek też wsiadał do ciągnika rolniczego na targach w Poznaniu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja naprawde kibicuje lubelskiemu ursusowi, ale na miłość boską...ile lat jeszcze kolejni janusze biznesu będą udawać że robią nowy samochód na prawie 40-letniej budzie Fs Lublin??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...