Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Problemy z projektem nowego motocykla WSK. Prace wyhamowały

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 kwietnia 2019 r. o 21:49 Powrót do artykułu
Istnieje sporo motocykli gdzie blok silnika jest częścią nośną całości. W tym tak znane i solidne jak BMW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś masakryczna nędza. Brzydkie jak noc i jakieś takie pokraczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie WSK ,jak sobie w3D wydrukują ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jprdl toż to brzydszy od kupy na trawniku, za darmo tego by nie wziął....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popis nic nam nieda tylko sprzeda lub da innym szkoda tu juz nic niedlugo nie bedzie juz nas dobijaja  jeszcze roszczenia i koniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój tata miał kiedyś taki motor, WSK 125 i w żadnym wypadku nie chciałby mieć innej. Żadna inna sylwetka, tylko wystarczy ulepszyć tamta wersję. Złoty motor! A to co na obrazku to szajs. Wystarczy dobra cena i będą szły jak świeże bułeczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam jeszcze traumę po ostatniej wersji 125 WSK. A oni jeszcze chcą helikopter zrobić . Tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsk to stary motocykl to niech zrobią wygląd pod niego a nie jakieś nowoczesne gufno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogli by zostawić WSK taką jaką była, tylko silnik lepszy np 4t i chłodzony cieczą. Coś takiego jak tą jawę wskrzesili dizajn ten sam, ale nowsze patenty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy tak jak ich maszyny nie są skomplikowani wiec weźcie to pod uwagę, że żaden Janusz nie kupi takiego chu* wie jak to nazwać motocykla. Są na internecie przeróbki np175, które niesamowicie ludziom wychodzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znawcy.... Jprd. Lekka konstrukcja, oryginalny silnik co gwarantuje zwroty z inwestycji i jednolity serwis. Tak się dziś robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za krótki błotnik z tyłu (z przodu też), przy pierwszym deszczu całe plecy w błocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym tego nie kupił, jest po prostu brzydki. Nie rozumiem jak pracuje tylne zawieszenie. Niby jest resor, ale cały zawias jest usztywniony. Czy te rurki stalowe się uginają, czy czegoś nie widać na rysunku? Jak dla mnie idealnym motocyklem byłoby coś podobnego do adventure albo cruisera, poj. 125ccm, 14,5KM, żeby na kat.B się łapał. Silnik 2 cylindry, 4T, chłodzony cieczą. Z wygodną kanapą dla 2 osób :) Może niech wykupią licencję od Hondy na Varadero i zrobią jej klona...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej byłoby gdyby zaczeli produkować któryś z prototypów np: m 30 sokół oczywiście po lekkich przeróbkach silnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...