Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przekręcony licznik w samochodzie? Teraz będą za to wysokie kary

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 września 2018 r. o 21:50 Powrót do artykułu
No w końcu, tylko niech to potem ekzekwują, trzeba dobić to januszostwo mirków-handlarzy, oszustów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słusznie , powoli będzie ukrócony ten proceder bo sprzedający będzie się bał pod karą więzienia przekręcać licznik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic ztymnie zrobią ten cały cepik powinien być połączony z rejestrem w Niemczech Belgii Francji ogólnie wewnątrz uni wtedy ma to rację bytu a tak auto na lawecie przyjeżdża i jest kręcone a dopiero po pierwszej rejestracji jest wprowadzane do ruchu z cofniętym licznikiem tak że gadu gadu o iecanki cacanki i dalej się rzepkę skrobię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta zmiana niewiele da. No bo jak przy np 5 właścicielach wcześniej udowodnić który przekręcił licznik? Póki nasz CEPIK2 nie będzie połączony z podobnymi systemami w krajach UE to kręcenie liczników będzie możliwe. A druga sprawa to zmiana mentalności kupujących. My po prostu chcemy być oszukiwani i mamy jakieś niezdrowe przywiązanie do małej liczby na liczniku kilometrów. A nie patrzymy na to, że samochód może mieć 250 000 km i być w lepszym stanie niż ten co ma 150 000km. Kto normalny wierzy w takie bzdety, że 10 letni diesel z Niemiec ma 150 000 km? Tylko debil. Sprzedawałem 11 letni samochód w dobrym stanie, miał lekko ponad 220 000km. Przebieg realny. i potencjalni nabywcy mówili: Panie, co za duży przebieg...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze, bo masz 10 letnie auto które jeździło po Polsce i ma 300 tys przebiegu, ale nie możesz go sprzedać bo wszystkie naokoło z tego rocznika mają po 150 tys i żebyś obniżył o 30% to i tak nikt nie chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem jednak nawet samo wpisanie tego do kodeksu jako przestępstwo zagrożone więzieniem mocno ograniczy ten proceder. Jest dużo Mirków-Cwaniaczków co mogą oszukiwać ludzi, ale jeśli jest to oficjanie karane więzieniem, to myślę że spora część się z tego wycofa. Co innego drobne cwaniactwo, a co innego działalność przestępcza, nawet jeśli trudno wykrywalna - zawsze jednak może się znaleźć klient który odkryje szachrajstwo i wtedy Mirek dużo ryzykuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam portal ***przekreconylicznik.pl - z tego co wiem już teraz można coś z tym zrobić. mojemu kumplowi wygrali sprawę w sądzie, mógł oddać auto i dostał całą kasę z powrotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...