Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

przyjmę punkty karne

Utworzony przez suligan, 16 lutego 2009 r. o 15:50
Przyjmę do 10 punktów karnych. Poznań. Mężczyzna 180zł za sztuke kontakt na mail: punktykarne10@tlen.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjme około 10 punktów cena do uzgodnienia okolice Siedlec, Warszawy kat A i B kontakt gg 6781788 albo wariat70@vp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjmę punkty. Mężczyzna lat 25. Cała polska do 12pkt, 100zł za sztukę. GG 2650305
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjme puknty karne max do 18. woj małopolskie krakow kontakt mattresort@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydaje mi sie ze prowadziłem czyjś samochód z rzeszowa przjme punkty karne re1905s-ow@o2.pl lub gg 5875078
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie prowadziłem wlasnie Twoj samochod. Chce poniesc tego konsekwencje! do 12ptk 170zł za ptk + mandat. gg: 6969967 @: tiger.36663@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjme punkty karne Poznań do 14 pkt. 100 za sztuke ,przy większym zamówieniu rabat. gg7316486. fagas (sexowny dość) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwe pieniądze  http://pieniazek.latwy.pl  Sprawdź i zacznij zarabiać!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...