Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na diamentowej remont trwa 4lata i nikt nie nauczył się zasady suwaka korki jak nigdy i zawsze cwaniaki jadą do przodu gdy reszta grzecznie czeka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wreszcie większe prawa dla pieszych? W kraju, gdzie kierowcy zabijają pieszych, bo im ciężko ich przepuścić na pasach muszą piesi dostać prawa jak w całym cywilizowanym świecie. Jak nie, to będziemy dalej ginąć jak muchy. Aż wyginiemy w diabły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlasnie na tym polega suwak zeby jechac do przodu i na koncu pasa sie wlaczac a nie "grzecznie czekac " jak matolek i wydluzac korek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jak, pas ktory sie kończy ma pierwszeństwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oprócz tego że oba pasy będą jechaly równo to korków to nie zmniejszy także nie ma czym się jarać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile korytarz jak najbardziej popieram , o tyle ten suwak już tak mi się nie podoba, u nas będzie to furtka dla cwaniaczków. Taki oto przykład : Na jednej z ulic było przewężenie ulicy dwupasmowej do jednego pasma. Ja poruszałem się tym otwartym pasmem -zatrzymałem się aby dać szansę tym z wyłączonego z ruchu . W cywilizowanym świecie wygląda to tak że wjeżdżają w takie "gardło" auta na przemian -jak jest u nas ? Wpuściłem jedno auto a na jego zderzaku siedział i drugi i trzeci ..... i piąty a ja chcąc być dżentelmenem stałem i nie mogłem się wcisnąć z zdawałoby się pasma uprzywilejowanego, bo gdyby .... to jakiś policjant mógłby mnie oskarżyć o współwinę w kolizji. Ten zapis będzie promował jak już pisałem cwaniaczków i zwykłych perfidnych chamów z przerośniętymi łokciami. Teraz zważywszy na postawę naszych policjantów i sądów którym zazwyczaj się NIE CHCE będą cierpieli ci którzy starają się żyć zgodnie z zapisami prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile korytarz  jak najbardziej popieram , o tyle ten suwak już tak mi się nie podoba, u nas będzie to furtka dla cwaniaczków. Taki oto przykład : Na jednej z ulic było przewężenie ulicy dwupasmowej do jednego pasma. Ja poruszałem się tym otwartym pasmem -zatrzymałem się aby dać szansę tym z wyłączonego z ruchu  . W cywilizowanym świecie wygląda to tak że wjeżdżają w takie "gardło" auta na przemian -jak jest u nas ? Wpuściłem jedno auto a na jego zderzaku siedział i drugi i trzeci ..... i piąty a ja chcąc być dżentelmenem stałem i nie mogłem się wcisnąć z zdawałoby się pasma uprzywilejowanego, bo gdyby .... to jakiś policjant mógłby mnie oskarżyć o współwinę w kolizji. Ten zapis będzie promował jak już pisałem cwaniaczków i zwykłych perfidnych chamów z przerośniętymi łokciami. Teraz zważywszy na postawę naszych policjantów i sądów którym zazwyczaj się NIE CHCE będą cierpieli ci którzy starają się żyć zgodnie z zapisami prawa.
Jesteś zwykłą dupą wołową i zawalidrogą, jak nie potrafisz poradzić sobie w tak codziennej sytuacji na drodze kiedy ktoś wymusza na tobie pierwszeństwo. Jak ma problemy z policją, kup sobie kamerkę, albo przesiądź się do komunikacji miejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na suwak jeździł nie będę, nikt mi sie nie bedzie przed maskę wpychal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik wschodni a zdjęcie obok przystanku kolejowego Warszawa Zoo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blacharze będą zadowoleni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydlę dojedzie na początek zamkniętego pasa a reszta normalnych będzie musiała go wpuścić.Chore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wreszcie większe prawa dla pieszych? W kraju, gdzie kierowcy zabijają pieszych, bo im ciężko ich przepuścić na pasach muszą piesi dostać prawa jak w całym cywilizowanym świecie. Jak nie, to będziemy dalej ginąć jak muchy. Aż wyginiemy w diabły...
 Obiecanki - cacanki . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może zamiast wyrywać z kontekstu fragmenty lepiej było napisać, że jazda na suwak jest tylko tam, gdzie na pasie na który zamierza się wjechać jest spowolnienie ruchu ("znaczne zmniejszenie prędkości"), czyli auta jadą jak w korku. Inaczej mundrołki dojdą do wniosku, że na suwak jest wszędzie tam, gdzie kończy się pas i będą wymuszać wjazd (tak rzecz się ma w Lublinie przy skrętcie z JPII w lewo w Kraśnicką (koło Mazdy). Przepis, że kierowca zmieniający pas ruchu musi ustąpić pierwszeństwa temu, który już tym pasem jedzie, a także kierowcy który również chce wjechać na ten pas i jest z jego prawej strony obowiązuje nadal!!!! A kiedy policja weźmie się za tych jadących w bagażniku i błyskających światłami, bo oni muszą pędzić i nie ważne, że jedziesz z maksymalnie dozwoloną prędkością i nie masz gdzie wjechać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jak, pas ktory sie kończy ma pierwszeństwo?
 Tylko wtedy, kiedy na pasie, na który chce się wjechać nastąpiło spowolnienie ruchu, czyli auta jadą jak w korku. W innych sytuacjach, gdzie pas się kończy, pierwszeństwo ma ten co jedzie swoim pasem, czyli tak jak było dotychczas.  Gdyby było tak jak napisałeś/napisałaś to wyobraźmy sobie ekspresówkę, czy autostradę, albo nawet zwykłą jezdnię gdzie ludzie jadą swoim pasem 50,70,100 km/h itd.i nagle muszą wyhamować, bo trzeba wpuścić jakiś samochód, któremu kończy się pas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...