Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodzinny suv SsangYong Korando w nowej odsłonie [zdjęcia, wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 listopada 2019 r. o 15:42 Powrót do artykułu
DOBRY DZIEŃ MOI LUDZIE POLSKI MOJE ŚWIADECTWO W JAKI SPOSÓB UZYSKAŁEM KREDYT, ABY KUPIĆ DOM OD PRAWDZIWEJ I ORYGINALNEJ FIRMY KREDYTOWEJ NAZWANEJ pożyczki jose luis, JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWY I BÓG BŁOGOSŁAWI pożyczki jose luis (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) Nazywam się Maria, jestem z Polski, szukałem prawdziwej firmy pożyczkowej przez ostatnie 5 miesięcy, aby kupić dom, dostałem tylko kilka oszustw, które zmusiły mnie do zaufania im i na koniec dnia, zabrali moje pieniądze, nie dając niczego w zamian, cała moja nadzieja została utracona, stałem się zdezorientowany i sfrustrowany, nigdy nie chciałem mieć nic wspólnego z firmami pożyczkowymi w Internecie, więc poszedłem pożyczyć trochę pieniędzy od znajomego, powiedziałem jej wszystko, co się wydarzyło, i powiedziała, że ​​może mi pomóc zna firmę pożyczkową, która może mi pomóc z każdą kwotą pożyczki potrzebne przeze mnie z bardzo niskim oprocentowaniem 2%, które właśnie dostała pożyczka od nich, ona mi doradziła, jak ubiegać się o pożyczkę, zrobiłem tak jak mi powiedziała, złożyłem z nimi wniosek na e-mail: (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) , nigdy nie wierzyłem, ale próbowałem i ku memu zdziwieniu dostałem pożyczkę w ciągu 24 godzin, nie mogłem uwierzyć, znów jestem szczęśliwy i bogaty i dziękuję Bogu za taką pożyczkę takie firmy wciąż istnieją po tych oszustwach w różnych miejscach, radzę wszystkim, którzy potrzebują pożyczyć swój adres e-mail (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) nigdy cię nie zawiodą, i Twoje życie zmieni się tak jak moje. Szybki kontakt (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) już dziś i uzyskaj od nich pożyczkę, niech Bóg błogosławi pożyczki Jose Luis za ich prawdziwą ofertę pożyczki. Upewnij się, że kontaktujesz się z pożyczkami luose luis, ponieważ otrzymałem pożyczkę z powodzeniem od tej firmy bez stresu. Odwiedź ich e-mail (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie informacja że to artykuł sponsorowany? chyba że redaktor zrobił prywatę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ta koreańska marka szturmem wchodzi na rynek. Ten korando to niczego sobie suv, pojemny i stylistycznie wygląda lepiej jak inne marki, szczególnie niemieckie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do czego służy SUV ? jak widzę to głównie jeżdżą nim po mieście drobne dziewczynki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cena taka jak inne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co testować coś co nie jest w kręgu zainteresowań normalnie myślących ludzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robak: współczuję ci tak ograniczonego światopoglądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W naszych zapchanych samochodami miastach potrzeba nam ... więcej samochodów. Zwłaszcza suvow, które zajma jeszcze więcej miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po Tivoli, kolejny SsangYong który przyzwoicie wygląda. Dobry kierunek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tu powiedział, że suvami jeżdżą po mieście drobne dziewczynki, fakt takie osoby też widziałem ale w większości to tłuste Panie w dużych suvach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapowiada się spoko, może by się umówił na jadę próbną tym wozem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od lat jeżdżę tylko SUVami, obecnie mam dwa, z górnej półki, żadne Skoda czy inny skośny badziew, i takich "Robaków" wciągam nosem jak nie mogą ruszyć z zasnieżonego parkingu albo rowerkiem popylają po błocie pobocza. Nie identyfikuję się z plebsem plującym na SUVy tylko dlatego, że plebsu na nie nie stać. Oczywiście do tego plebs się nie przyzna, tylko będzie przytaczał najróżniejsze idiotyczne kontrargumenty. Ja mam z tego tylko "bekę" :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musi być ohydny z tyłu, skoro nawet jednej fotki nie zamieściliście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętając o poprzednich 'produktach' od SY lepiej to omijać z daleka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat teraz wypuszczają niezłe modele, co było a nie jest nie pisze sie w rejestr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od lat jeżdżę tylko SUVami, obecnie mam dwa, z górnej półki, żadne Skoda czy inny skośny badziew, i takich "Robaków" wciągam nosem jak nie mogą ruszyć z zasnieżonego parkingu albo rowerkiem popylają po błocie pobocza. Nie identyfikuję się z plebsem plującym na SUVy tylko dlatego, że plebsu na nie nie stać. Oczywiście do tego plebs się nie przyzna, tylko będzie przytaczał najróżniejsze idiotyczne kontrargumenty. Ja mam z tego tylko "bekę" :))))
 i srał cie pies mały siurku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...