Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochód zimą. O czym warto pamiętać?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 stycznia 2018 r. o 15:06 Powrót do artykułu
ja zawsze sobie robie zimowy przeglad auta w serwisie i wszystko smiga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kiedy jest zima zawsze noszę w płaszczu odmrażacz do zamków Gerwazy od K2. Niejeden raz mi życie uratował, gdy męczyłem się rano z przymarzniętym zamkiem mojej alfy. Bardzo fajna rzecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie, bardzo sensowny jest ten odmrażacz, tym bardziej, że te nasze temperatury są nieprzewidywalne :) Kupowałem w zeszłym toku ale gdzieś mi się posiał i teraz jak w chemiczna-hurtownia.pl robiłem zamównienie to dorzuciłem go też do koszyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja robie mercedesowi zimowy przegląd w auto idei w Olsztynie, bardzo rzetelny i sprawny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mercedes ma swietny serwis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opony ludzie, opony! Jedziesz później przed taką co zapomniała wymienić opon i widzisz jak ją rzuca na lewo i na prawo - ani to bezpieczne dla niej ani dla innych kierowców. ja swoje opony zamówiłem na logistykaopon.pl i szczerze polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko pamiętajmy o naszych samochodach, żeby im nic nie zamarzło w zimie. Mi się wydaje, że te spryskiwacze są dość mocno wrażliwe na niskie temperatury, dlatego tutaj zawsze robią sensowną inwestycję i kupuję to co na rynku dobre (najczęściej K2 Claren, zacząłem ze względu na pozytywne opinie, które sam teraz mogę potwierdzić).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że warto pamiętać w ogóle o tym, żeby ten opony wymieniać. Przeczytałem chyba z milion tych artykułów w internecie i zawsze się znajdzie jakiś komentarz, w którym to znawcy twierdzą, że skoro śniegu nie napadało do ud to nie ma sensu zimówek zakładać. Ale jak nagle ten śnieg spadnie - to co zrobicie? Nawet możecie już przez neta zamówić, np. jest logistyka opon, wszystko pięknie opisane i do domu przychodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opony podstawa, ale ja przy tej okazji zawsze robie profesjonalny przegląd mojego Mercedesa A, śmiga rewelacyjnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czaderskie to zdjęcie! Tylko kiedy taka zima była... Aż żal, ze już tak nie jest. No, ale auto trzeba przygotować, wiadomo. Ja serwisuje, opony wymieniam w Auto Idea w Łomiankach, bo tam kupowałam swoją klasę A 2 lata temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Łomianek to mam za daleko, ale swoją A klasę serwisuje w ich salonie w Białymstoku. Serdecznie pozdrawiam całą ekipę z salonu, bo to naprawdę profesjonaliści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymiana opon - wiadomo, sprawdzenie hamulców, wymiana płynów na zimowe, bo spryskiwacze itp. W auto idea mają świetny stosunek jakości do ceny. Niby mercedes, wiec wyższa półka, ale coraz bardziej sa przystępni cenowo i wychodzą do ludzi. To juz nie te czasy kiedy na merca było stac nielicznych. Dzisiaj przeciętny Kowalski (sorry) jest w stanie pozwolić sobie na takie warunki. I to i sie podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Białymstoku najlepszy serwis mercedesa. Jak juz to tylko tam kupować. Mili, konkretni, nie naciągają na niepotrzebne koszty. Leasing tez tylko tam, naprawdę w salonach z gwiazda najlepsze podejście do klienta. W końcu to nasza cieżko zarobiona kasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zima nie jest straszna jak się ma dobry serwis, który przegotuję samochód. Dużo pracuję i zależy mi na sprawnym samochodzie, zwłaszcza, że pokonuję długie trasy. Od lat korzystam z serwisu z Olsztyna, gdzie kupiłam samochód. Mam pewność, że mój mercedes jest serwisowany przez profesjonalistów, którzy utrzymują wartości pojazdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zima nie odpuszcza :( Na szczęście w serwisie w Łomiankach odradzili mi jeszcze wymianę opon, powiedzieli, żebym jeszcze poczekał parę tygodni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu czeka nas wymiana opon, teraz tylko na letnie. Na szczęście ja swojego mercedesa serwisuje w salonie firmowym, to o nic się nie muszę martwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myslę, że warto przeprowadzić inspekcję samochodu, zwłaszcza gdy zima zbliża się ku końcowi. Nie jest to droga usługa, za coś takiego w serwisie forda płaciłem 49 złotych, sprawdzono mi wszystkie bieżące i podstawowe rzeczy. Przydatne, wiem co i jak a o resztę nie muszę się martwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaukosh , a co sprawdzają podczas takiej inspekcji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na tej inspekcji w ASO ze swoim focusem. Powiem wam, że jak na 49zł to całkiem sporo sprawdzili. Na ich stronie jest to dokładnie rozpisane ***s://***ford.pl/serwis/obsluga-i-oferty-serwisowe/promocje-serwisowe/inspekcja .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie najważniejsze przed zimą to sprawdzić akumulator, zawieszenie i koniecznie zimowe opony. Właśnie umawiam się do ASO bo jest promocja i chciałabym skorzystać ***s://***ford.pl/serwis/obsluga-i-oferty-serwisowe/promocje-serwisowe/opony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...