Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stinger trafia w punkt. Wrażenia po jeździe testowej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 listopada 2017 r. o 17:36 Powrót do artykułu
Czyli jedziesz, krzyczysz brrrrrrrrrum i udajesz, że to faktycznie jest w stanie cokolwiek wyprzedzić. Bardzo k...a dojrzałe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pyzio, ile za taki gniot sponsorowany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy byłem malym dzieckiem tez marzylem o ferrari i szybkich samochodach, dzis juz jestem dorosly i wiem, ze bardziej sie oplaca kupic octavie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie komentatorzy to chyba sami kierowcy skody. Przydałoby się trochę polotu. Superb ? ŁYKAM go pierdzikiem z 2002.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chcecie coś bardziej przyziemnego a tez ze sportowym pazurem to zastanówcie się na peugeotem 308 GTi . Dlugo odkładałem na to autko,dobry silnik, sportowy styl, to nie ferrari bo nie jesteśmy jak szybcy i wściekli,ale to samochód na realne możliwości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...