Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

stłuczka - co robić?

Utworzony przez ma, 13 kwietnia 2012 r. o 19:14
kto korzysta z rozliczeń bezgotówkowych podczas naprawy auta po wypadku? kogo polecacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma napisał:
kto korzysta z rozliczeń bezgotówkowych podczas naprawy auta po wypadku? kogo polecacie?
Ja korzystam i polecam, bo to najlepsze rozwiązanie, przynajmniej dla tych, którzy nie kombinują i zamiast zaoszczędzić z 2 stówki wolą mieć dobrze naprawione i bezpieczne auto Co do polecenia warsztatu, który zajmuje się naprawami bezgotówkowymi, to mogę Ci dać namiary na ten serwis, z którego ja korzystam. A jeżdżę do SztukiLakierowania w Białymstoku. Ja nie narzekam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Once you’ve selected your colours, the ateliers at Louis Vuitton then use unique software to design your one-of-a-kind hand luggage before louis vuitton online shop louis vuitton online shop Louis Vuitton Taschen Sac Louis Vuitton Louis Vuitton Taschen Louis Vuitton Taschen louis vuitton sito ufficiale Sac louis vuitton They take eight weeks to be delivered.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kancelaria Prawna AnLex specjalizuje się w prowadzeniu postępowań odszkodowawczych dla osób po wypadkach komunikacyjnych, wypadkach przy pracy, wypadkach przy pracy w rolnictwie i innych zdarzeniach. Wykonujemy czynności za klientów na nasz koszt: - ustalamy odpowiedzialność (kontakt z sądem, prokuraturę, policją) - gromadzimy dokumentację medyczną oraz inne dokumenty (ZUS, KRUS, pracodawca) - ustalamy wysokość roszczeń - prowadzimy sprawy na etapie sądowym - prawnik na nasz koszt Nie pobieramy opłat wstępnych. Wynagrodzenie uzależnione od rezultatu i standardowo nie przekracza 15-17 % brutto uzyskanego odszkodowania. Zadzwoń i skonsultuj swoją sprawę lub wyślij sms o treści wypadek a oddzwonimy. Kancelaria Prawna AnLex tel. 721 401 000 bok@kancelariaanlex.pl www.kancelariaanlex.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dunkan napisał:
Ja korzystam i polecam, bo to najlepsze rozwiązanie, przynajmniej dla tych, którzy nie kombinują i zamiast zaoszczędzić z 2 stówki wolą mieć dobrze naprawione i bezpieczne auto Co do polecenia warsztatu, który zajmuje się naprawami bezgotówkowymi, to mogę Ci dać namiary na ten serwis, z którego ja korzystam. A jeżdżę do SztukiLakierowania w Białymstoku. Ja nie narzekam
Zainteresowałeś mnie tym wpisem. A nie wiesz czy u nich da się w miarę szybko, bez czekania tygodniami zrobić autko? Zależy mi na czasie a mam kilka elementów do polakierowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się durkan ;] to jest szukanie błędnych oszczędności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteśmy ugruntowaną i stabilną firmą w branży odszkodowawczej, spośród tego typu firm wyróżnia nas to że: - udzielamy bezpłatnych konsultacji, wystarczy do mnie zadzwonić - 500 198 942, napisać - marcin.kosmala@mk-finanse.pl, odwiedzić naszą stronę - http://www.mk-finanse.pl lub odnaleźć nas na Facebook-u, - pozostajemy w nieustannym kontakcie by rzetelnie i konsekwentnie prowadzić sprawę - ponosimy wszelkie koszty związane z prowadzeniem roszczenia na drodze sądowej i wszelkie z nią związane, - ponosimy ryzyko niepowodzenia sprawy, - wskazujemy naszego adwokata jako zastępce procesowego by osobiście mógł reprezentować poszkodowanych. Specjalizujemy się w uzyskiwaniu zadośćuczynień i odszkodowań z tytułu: - wypadków komunikacyjnych: piesi, rowerzyści, pasażerowie, os. poruszające się komunikacją miejską, właściciele uszkodzonych przez pojazd posesji lub mienia, dzieci do lat 13 - nawet jeżeli są sprawcami wypadku, - wypadków w rolnictwie, - wypadków w pracy, - błędów medycznych, - przewróceń w miejscach publicznych, - szkód majątkowych. Skontaktuj się ze mną Marcin Kosmala - 500 198 942 lub marcin.kosmala@mk-finanse.pl udzielę bezpłatnych informacji, przyjadę na miejsce i wytłumaczę cały proces likwidacji sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy przytrafi nam się stłuczka, musimy zastosować się do tych wskazówek- autoweb.com.pl/jak-postepowac-w-razie-stluczki/ Trzeba zachować zimną krew i ustalić sprawcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...