Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szeryf na drodze ukarze cię srodze. Zajeżdżają drogę i wymierzają „sprawiedliwość”

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 sierpnia 2019 r. o 21:21 Powrót do artykułu
Nie ma w polskim prawie czegoś takiego jak suwak. Sierżant Karbowniczek jest w błędzie - typowe dla policji zza biurka. Będzie nowelizacja i wprowadzony znak jazdy na suwak. W przypadku opisanym w artykule, to podczas zdarzenia wina tylko i wyłącznie kierowcy mercedesa. Ja napierdzielam tam i nikogo nie wpuszczam, bo jestem cham. Jak stoję na środkowym pasie na skrzyżowaniu z mełgiewską od razu widzę jak kierowcy po prawej będą strzelać ze sprzęgła aby mnie tylko wyprzedzić. Całe szczęście mam mocne auto i mogę dać upust swojemu buractwu i chama nie wpuścić. Chociaż, czy można mnie burakiem z bmw nazwać kiedy nie łamie tym kodeksu drogowego? Mówię tutaj całkowicie serio bez żadnej ironii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wsiur z czarnego ałdi DSWxxxxx - wg UFG brak polisy
 No to zgłoś to do UFG, dopakują mu promocyjne 4500 zł to da sobie (prawdopodobnie) spokój z chęcią posiadania grata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"(...) złoty mercedes chciał mnie energicznie wyprzedzić z prawej, na pasie zwężeniowym – opowiada pan Piotr. – Nie zdążył, musiał ostro hamować, niemal ocierając się o błotnik mojego auta."*** Ciekawe, czy pan Piotr z Lublina "musiał" przyspieszyć, aby wykazać postawę obywatelską i uniemozliwic wyprzedzenie go przez kierowcę mercedesa . . .
 Heh prawdopodobnie tak właśnie było. I dziwię się, że "pan Piotr" jeszcze tym chwali się po interentach. Brawo on xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sam wyprzedzam i hamuje przed leszczami co nie poczekają kilku sekund tylko wyjedzie z pod porządkowanej i zajedzie drogę. I to jest właśnie największe buractwo jakie spotykam. A najlepsza kara byłoby chyba nacisnąć na pedał gazu i uderzyć w gościa, jakby dostał mandat samochód do naprawy i mój z OC to może rozum by mu wrócił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasowac jeżdżących lewym pasem. Tego policja nie robi tylko prędkość umia mierzyc. Niech pochwala sie statystyka zachowan jeżdżących lewym pasem. Panie naczelniku czas zaczac rozliczac policjantow z tego typu wykroczen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mandaty w Polsce są śmieszne niskie, chyba najniższe w Europie, a ofiar śmiertelnych tysiące co roku. Nisko sie w tym kraju ceni życie ludzkie.
Dla kogo "śmiesznie"?
 dla większości kierowców, co widać po masowym olewaniu np. oraniczeń prędkości, czy bardzo częstym ignorowaniu podwójnej ciągłej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma w polskim prawie czegoś takiego jak suwak. Sierżant Karbowniczek jest w błędzie - typowe dla policji zza biurka. Będzie nowelizacja i wprowadzony znak jazdy na suwak. W przypadku opisanym w artykule, to podczas zdarzenia wina tylko i wyłącznie kierowcy mercedesa. Ja napierdzielam tam i nikogo nie wpuszczam, bo jestem cham. Jak stoję na środkowym pasie na skrzyżowaniu z mełgiewską od razu widzę jak kierowcy po prawej będą strzelać ze sprzęgła aby mnie tylko wyprzedzić. Całe szczęście mam mocne auto i mogę dać upust swojemu buractwu i chama nie wpuścić. Chociaż, czy można mnie burakiem z bmw nazwać kiedy nie łamie tym kodeksu drogowego? Mówię tutaj całkowicie serio bez żadnej ironii.
Kolego, święta racja. Też cwaniaków tępię, szczególnie tych blokujących lewy pas. Jak policja prawa nie pilnuje, to ludzie robią za szeryfów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz znajdziesz tanie ubezpieczenie w telefonie to proste i szybkie w aplikacji Kupdirect z Google Play skanujesz tylko kod z dowodu rejestracyjnego, bez wpisywania danych i w 5 sek masz porównanie składek a w 40 sek polisę na mailu. ***s://play.google.com/store/apps/details?id=pl.kupdirect.app
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W lubelskim jak w Rosji .wygrywa cwaniak,jak coś zrobi to mu umorzą bo się okazuje że ma żółte papiery lub wtyki i tyle
 "W lubelskim jak w Rosji .wygrywa cwaniak (...)"***To podobnie też, jak w Stanach . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasowac jeżdżących lewym pasem. Tego policja nie robi tylko prędkość umia mierzyc. Niech pochwala sie statystyka zachowan jeżdżących lewym pasem. Panie naczelniku czas zaczac rozliczac policjantow z tego typu wykroczen
 Podaj paragraf który zabrania jeżdzenia lewym pasem na drogach innych niż ekspresówka czy autostrada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasowac jeżdżących lewym pasem. Tego policja nie robi tylko prędkość umia mierzyc. Niech pochwala sie statystyka zachowan jeżdżących lewym pasem. Panie naczelniku czas zaczac rozliczac policjantow z tego typu wykroczen
Podaj paragraf który zabrania jeżdzenia lewym pasem na drogach innych niż ekspresówka czy autostrada.
 Synku lub nadęty, zcwany stary dziadu. W Polsze jest ruch prawostronny, czyli: masz jeździć prawym pasem i trzymać się prawej strony (a nie popierdzielać tuż przy osi jezdni). Łatwo zdobyć prawo jazdy (dla uparetego) i za spie pieniądze można kupić poojazd. Ale 30 procent kierofcóf nie ma do tego predyspozycji. Pisownia (w pełni) zamierzona. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlatego zawsze mam yanosika z wideorejestratorem, nie zawsze to nas uratuje, ale zawsze jest jakaś szansa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zgodnie z prawem należy jechać do jego końca i włączać się do ruchu na zasadzie „suwaka”." Jaka bzdura. Poczytajcie w ustawie PORD co to jest włączanie się do ruchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na ul. Turystycznej przy skrzyżowaniu z wyjazdem z centrum handlowego, złoty mercedes chciał mnie energicznie wyprzedzić z prawej, na pasie zwężeniowym" co to jest ten pas zwężeniowy bo w PRD nic o nim nie znalazłem, jest za to pas włączania się do ruchu. Po za tym skoro chciał wyprzedzić z prawej strony to widocznie był za samochodem roszczeniowca, więc nie miał obowiązku jeszcze go puścicie te przepisy jeszcze nie obowiązują, po drugi prosze poczytać PRD kiedy można wyprzedzać z prawej strony!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce autostrady mają dwa pasy i ograniczenie prędkości do 140km/h. Jak jeździć zwykłym autem skoro na prawym pasie "tiry" jadą 80-90km/h a na lewym "szaleni sxeryfowie" po 200km/h?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami fachowcy i specjaliści widzę. Jak zwykle. Słyszał ktoś może żeby za granicą zdarzały się sytuacje? Nie, bo tam są inni ludzie, chyba bardziej normalni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dużo jeżdżę i takie chamstwo drogowe występuje tylko w Polsce. Tutaj nikt nikomu nie pomoże w potrzebie a na drodze większość uważa się za najważniejszych i najszybszych. Gdy na autostradzie czy drodze szybkiego ruchu wyprzedzam inny pojazd z maksymalnie dozwoloną prędkością zawsze zdarzy się taki szybszy i niecierpliwy co to z tyłu trąbi i mruga światłami bo on jest najważniejszy i wszyscy mają uciekać po rowach bo jedzie król szos. A w rzeczywistości jedzie zwykły c h a m i b u r a k.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewak, kretynie. Ruch prawostronny, czyli obowiązek jazdy PRAWĄ STRONĄ JEZDNI, a nie tylko prawym pasem. Jak można być takim osłem i tego nie rozumieć. Prawostronny - PRAWA STRONA. Jeśli droga jest pusta - owszem, należy jechać skrajnym, prawym pasem. Jeśli mamy 2 pasy w jednym kierunku jazdy, a prawy jest zajęty, to można jechać lewym (i korzystać z całej jego długości).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...