Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tani wynajem aut w Lublinie

Utworzony przez Paweł, 27 października 2017 r. o 11:48
biorąc pod uwagę jak wiele jest do zobaczenia w bogatym zarówno historycznie jak i przyrodniczo regionie lubelszczyzny, chciałbym zaproponować alternatywę podróżowania. otóż lubelska wypożyczalnia samochodów car-rental.pl przygotowała szereg promocji na jesienny wynajem aut osobowych, dostawczych oraz busów.  car-rental.pl gwarantuje: - szeroki wybór aut - obsługę na najwyższym poziomie - tani wynajem samochodów zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą:  ***s://car-rental.pl/kontakt/wypozyczalnia-samochodow-lublin/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dar-trans z Warszawy, dobre auta, porządne warunki, zero problemów. Korzystaliśmy z ich usług wielokrotnie. Nigdy jak dotąd nie było problemów. A plusy? Jest ich wiele. Te najważniejsze to niezawodność, dobre auta, punktualność. Przynajmniej jak dla mnie, nie ma się czego czepiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z własnego doświadczenia mogę polecić wypożyczalnię SABAT sabat.lublin.pl/wypozyczalnia/ duży wybór samochodów i normalne ceny. Współpracuję regularnie, jestem zadwolony. Można bez problemu wypożyczyć i samochód osobowy i dostawczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę polecić firmę Panek. Zawsze jestem zadowolona z ich usług. Można wynająć auto on-line. Super jest :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
organizowali mi transport z wawy do lublina - ******dar-trans.pl/ fachowcy, ale bardziej chodzi nawet o to, że zapewniają genialną flotę, są punktualni i mają umowę bez haków. współpracowaliśmy już kilka razy. w przypadku firm transportowych należy zawsze bardzo dokładnie sprawdzać flotę i tego pilnujcie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Także polecam Panka, mają ogromny wybór samochodów. Oferta według mnie jest korzystna. Często korzystam z ich usług i jestem zadowolona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem zadowolony z wypożyczalni fastrental.pl polecam wypożyczalnia w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też wypożyczyłem w ***s://fastrental.pl auto na parę dni i było wszystko ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...